ВЕЛОСИПЕДНИЙ ЧЕРВЕНЬ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

Саме в червні місяці, відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів Мінмолодьспорту, пройшли основні змагання з велоспорту серед ветеранів. Розпочався велосипедний травень 05 червня у Білій Церкві з проведення фінальних змагань VIII Всеукраїнських ігор з велоспорту серед ветеранів, присвячених пам’яті М.М. Баки. У чемпіонаті взяли участь близько 90 спортсменів із 17 областей України.

Захід відбувся за сприяння Міністерства молоді і спорту України, Асоціації ветеранів спорту України, Федерації велосипедного спорту України та Білоцерківської міської ради.

Змагання розпочалися  з ранку командною гонка на дистанцію – 30 км, команди  формувались із учасників: 1 клас (170+ сума років 4х-учасників), 2й клас (200+ сума років 4х –учасників).

Після гонки відбулося урочистого відкриття VIII Всеукраїнських ігор з велоспорту серед ветеранів, присвячених пам’яті М.М. Баки. Від імені міського голови Геннадія Дикого з вітальним словом до присутніх звернулася його заступник Катерина Литвиненко: «Дуже приємно, що змагання такого рівня проводяться в Білій Церкві вже 8-й раз. І я щиро вірю, що це далеко не в останнє. Щороку проводиться велика роботи заради того, щоб зібрати вас всіх тут. Тому ми дуже вдячні за те, що ви сьогодні тут з нами досягаєте нових цілей».

Також зі словами привітань виступила  представник Міністерства молоді і спорту України Надія Івчук, яка від імені міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова побажала спортсменам успішного проведення змагань та перемоги.

Перший день змагань закінчився гонкою на 1,7 км.

Зранку 6 червня пройшла індивідуальна гонка на час на дистанцію – 20 км. в с. Піщики, а у ввечері в с.Шкарівка – гонка в гору на призи сільської ради, на дистанцію 1,2 км.

7 червня – пройшли групові  гонки в с. Озерне на дистанції відповідно вікових категорій (1-2 кат. – 96 км., 3-4 кат.- 96 км., 5-6 кат.-72 км., 7-8 кат. -48 км., 9-10 кат.-24 км.)

Завершились змагання 8 червня – гонкою «критеріум», після якої було проведено урочисте закриття змагань та нагородження переможців в особистому заліку та збірних команд областей. Всі переможці та призери фінальних змагань отримали кубки та медалі.

У загальному заліку серед областей кубки отримали: Група-I (Львівська, Дніпропетровська, Харківська), Група-II (Чернігівська), Група-III (Житомирська, Кіровоградська, Волинська). Слід  відмітити високий  рівень підготовки окремих ветеранів велосипедного спорту Дніпропетровщини, міста Києва та Київської області, Львівської,  Житомирської, Одеської та Харківської областей.

У заході взяли участь: віце-президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Желудков, начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Інна Паливода, голова комісії ветеранів Федерації велосипедного спорту України Микола Курафеєв, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

 

Змагання знову продовжилися з  22 по 23 червня у місті Біла Церква  в рамках Чемпіонату України з велоспорту серед ветеранів памяті Бориса Башенка в індивідуальній гонці на час та груповій гонці.

Велосипедний  місяць  закінчився стартами гонки «критеріум» з 28 по 30 червня у місті Харків.

Старти  в червні місяці в основі своїй мали характер підготовки, для окремих ветеранів, до міжнародних змагань, а саме: Європейських ігор в Турині (Італія),  Кубку Світу (Австрія) та Чемпіонату Світу в м.Познань (Польща).

Хочемо побажати нашим ветеранам велосипедного спорту, які візьмуть участь у  міжнародних змаганнях,  успішних стартів та гучних перемог!

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s