АВСУ разом з Червоним Хрестом України підпримує ветеранів спорту

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щиру повагу та вдячність УСІЧЕНКУ Івану Гнатовичу – керівнику Товариства Червоного Хреста України за співпрацю та допомогу, яку дана організація надає непрацездатним та малозабезпеченим ветеранам спорту.

На прохання президента АВСУ Віктора ТКАЧЕНКА, президент НОК України Бубки Сергія Назаровича та голови комісії з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту АВСУ Анатолія СТУКІНА  Товариством Червоного Хреста України було виділено два інвалідних візка ветеранам спорту :

заслуженому тренеру України, орденоносцю Зелінському В’ячеславу Володимировичу, який багато років плідно працював у сфері фізичної культури і спорту, виховав плеяду видатних спортсменів, чемпіонів та призерів України та міжнародних змагань. Зокрема Зелінський В.В. тренував олімпійську чемпіонку з легкої атлетики Марію Пенігіну;

першому серед українських борців з греко-римської боротьби олімпійському чемпіону у важкій вазі, заслуженому майстру спорту, заслуженому тренеру України, підполковнику запасу Богдану Івану Гавриловичу, який зокрема тренував олімпійського чемпіона Олександра Колчинського. Також Богдан І.Г. був начальником футбольної команди, а останні 12 років перед пенсією завідував дитячо-юнацькою спортивною школою при училищі імені Богуна в м. Києві.

Сподіваємося на подальшу сподівпрацю з  Червоного Хрестом України та всебічну  підтримку видатних вентеранів спорту України!

Прес-центр АВСУ

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s