Пройшли змагання з веслування на байдарках і каное

  З 28 по 30 червня у м. Дніпро пройшли фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з веслування на байдарці і каное, в яких прийняли участь команди з 18 областей України (114 учасників). Організація змагань була на високому рівні, суддівство –  кваліфіковане, травм та нещасних випадків не було.

Після значної спеки у дні змагань була більш-менш прохолодна погода, що сприяла жорстокій боротьбі на усіх дистанціях. Треба відмітить рівний виступ спортсменів Дніпропетровської області, високий рівень підготовки команд  м.Херсона, Запоріжжя, Тернополя. Гарні результати показали кандидати у збірну команду України,  які будуть виступати з 25 липня по 4 серпня 2019 року на Європейських Іграх ветеранів спорту (м. Турин, Італія) – Дмитро Музика (Вінницька), Євген Дробанцев (Запоріжжя), Михайло Шевченко (Дніпро), Руслана Каськова (Миколаївська), Юрій Рожков (Енергодар), Владислав Юзюк (Тернопільська), Микола Мегеря (Херсонська) та інші. Змагання показали, що з кількістю учасників не все гаразд у каноїстів та дуже мало жінок (всього 9 учасниць) бере участь у зимаганнях, над чим треба працювати.

Перше місце у загальному заліку та у першій групі зайняла команда Дніпропетровської області, друге – Запорізька, третє – м. Київ. У другій групі: перше – Вінницька, друге – Миколаївська, третє – Херсонська, третю групу виграла команда Тернопільської області.

Головний суддя змагань Євгеній Масюков, представник Міністерства – голова комісії ветеранів веслування на байдарках та каное – Євгеній Чесноков.

Бажаємо нашим переможцям гідно представити Україну на Європейських Іграх ветеранів спорту з веслування на байдарці і каное в  місті Турин (Італія).

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s