В Одесі відбулися Всеукраїнські ігри пам’яті Баки з баскетболу

З 21 по 26 серпня в Одесі відбулися фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з баскетболу. Участь у змаганнях взяли ветерани вікових категорій 50+ і 65 +. Баталії на майданчику УСК Одеса зібрали 4 команди у категорії 65+ і 7 команд у категорії 50+.

Молодші ветерани визначали кращих двома етапами. На першому – команди були розбиті на дві групи, потім стикові матчі. У фіналі баскетболісти Київщини перемогли Дніпропетровську область. А у матчі за бронзу збірна Харківської області перемогла збірну Одеської області. MVP  турніра став Костянтин Тарасенко (Київська обл.).

Змагання старших відбулися за коловим принципом. І кращою тут стала команда Миколаївської області. Друге місце – у команди Дніпропетровської обл. Одеська область – третя. MVP турніру став Володимир Коробков (Дніпропетровська обл.).