Чемпіонат світу в Угорщині серед ветеранів з веслування на байдарках і каное

27-30 серпня 2019 р. у місті Сегід (Угорщина) відбувся Чемпіонат Світу серед ветеранів з веслування на байдарках та каное.

У цьому чемпіонаті прийняли участь 13 спортсменів у складі збірної України, які завоювали 9 золотих, 7 срібних, 8 бронзових медалів.

На дистанції 200 метрів особливо успішно виступив Владислав Юзюк з міста Тернопіль, який виграв байдарку-одиначку, двійку (з Анатолієм Калініченко), та четвірку (з Олегом Пазенком, Анатолієм Калініченко та Олексієм Нагуляком).

Дворазовими Чемпіонами Світу стали Анатолій Калініченко, який виграв 200 метрів  в одиночці та двійці та  Михайло Шевченко, який виграв 200 метрів в одиночці та двійці касное, а також він  був третім на 200 метрів у четвірці.

Результати:

І місце

С1 200 – Михайло Шевченко  (м.Дніпро)

С2 200- Михайло Шевченко  (м.Дніпро)

К1 200 – Владислав Юзюк (м.Тернопіль)

К2 200 – Владислав Юзюк (м.Тернопіль) та Анатолій Калініченко (м.Черкаси)

К4 200 – Владислав Юзюк (м.Тернопіль), Олег Пазенок (м.Київ), Анатолій Калініченко (м.Черкаси), Олексій Нагуляк (м.Миколаїв)