Яскраво стартував Всеукраїнський Олімпійський урок-2019

Сьогодні, 7 вересня, на столичній Оболонській набережній Національний олімпійський комітет України провів масштабний соціально-спортивний захід «Олімпійський урок», у якому наші ветерани були почесними гостями.

Спортивне свято було приурочене до Дня знань та Дня фізичної культури і спорту, який Україна відзначатиме 14 вересня. Тематику ж організатори цьогоріч присвятили олімпійським цінностям – дружби, поваги та досконалості.

Асоціація ветеранів спорту України також долучилась до свята. Ветерани спорту та фізичної культури прийняли активну участь у заході, отримали масу позитивних вражень від спілкування та  заохочувальні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

«Олімпійський урок» щороку збирає в українській столиці кілька тисяч любителів здорового способу життя та простих громадян, які бажають спробувати свої сили у різноманітних видах спорту.

На гостей свята очікували понад 35 спортивних майданчиків, на яких абсолютно безкоштовно кожен бажаючий зміг позайматися і продемонструвати свої вміння і спортивні навички. Також усі бажаючі могли взяти майстер-клас у відомих спортсменів у тому чи іншому виді спорту, а разом з цим отримати спеціальні призи та подарунки.

Прес-центр АВСУ

 Фото Л.Дюденко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s