Шим Хода База – золотий ключик до медалей!

На відміну від попереднього 4-х річного звітного періоду, у якому пріоритетними були медалі і перемоги, особливо на міжнародних змаганнях, останній для Федерації ходьби був у несподівано іншому напрямку – пошуку резервів для майбутніх успіхів.

У березні 2016 року ми, толокою, викупили ділянку в екологічно чистій місцевості, на Полтавщині, і наскільки було можливим для членів Федерації, вклали і вкладаємо особисті кошти, щоб завершити будівництво бази для оздоровлення і учбово-тренувальних зборів. Саме з цієї причини, нас не було видно в протоколах міжнародних змагань! Наші мрії і плани невпинно здійснюються, і на поточний час, ми вважаємо, що база готова до повної експлуатації десь на 90%. Про внутрішнє «начиння» приміщень не йдеться – там все добре, а зовні, так це: 10 спальних місць у стаціонарному (зимовому) будинку, 15 у літньому приміщенні («Балкон»!) і 10 – у окремих дерев`яних будиночках «на двох». Санітарні умови: у приміщенні (бойлер, лазня, 2 душових приміщення, 2 зимових туалети) і на вулиці (3 туалети, 6 душових кабін). А ще – модуль 6х12 метрів, який виконує функції: актової зали, театру (зі сценою), кінотеатру (з екраном 2х3метри), їдальні (до 100 посадочних місць), методичного класу, приміщення для психомоторних тестів, танцювальної зали!

  Ми вже стартували, і у 2019 р. провели три ЗОНТи (Збір Оздоровчо Навчально Тренувальний) для членів Федерації з різних областей. Розпорядок дня був насиченим від сходу до заходу Сонця: підйом сходу Сонця (так треба і корисно для здоров`я!), 1 година спеціальної зарядки (у т.ч. й для покращення мозкового кровообігу!), сніданок, англійська мова (1 година), серія 45-хв. уроків теорії і практики, з перервою 15 хв., другий сніданок , обід, особистий час для відпочинку, ще 1-2 уроки, особистий час, полудник, вечеря, за якою був особистий час, пісні і спілкування навколо вогнища. Кожна четверта доба – лазня! Змагання з 7 різновидів діяльності, важливих для здоров`я, у тому числі й настільний теніс, дартс, шашки. Звісно, що все з нагородженням призерів. Десять діб – як мить, і слухачі з жалем їхали додому, але з надією і планами у 2020 р. знову зустрітися на базі! Усі дії і програми ЗОНТ є науково обґрунтованими, перевіреними досвідом десятиліть.

Ми вирішили, що краще  самим зробити те, що нам потрібно. З самого початку ми вбачали базу як ключик до успіху українських ходаків, і не лише ветеранів. Спробуємо «порядком і організованістю бити клас» закордонних суперників, що ми вже трохи робили, до 2016 року, коли Федерація здобула 108 золотих медалей на міжнародних змаганнях. Чотири останніх роки ми присвятили підготовці плацдарму перемог у наступні роки.

Підготовка до змагань, особливо за місяць до змагань – неймовірно важлива! Саме тому, потреба у такій базі і організаційно-методичних умовах є золотим ключиком до майбутніх успіхів у міжнародних змаганнях. Наскільки нам відомо, ветерани-ходаки жодної країни в Світі, до такого підходу перед змагальної підготовки не додумалися! А ми розраховуємо на наш «джокер» у вигляді Шим Хода Бази – саме на такій назві зійшлося більшість членів Федерації.

Ми запрошуємо колег-ветеранів спорту, влітку 2020 р. і далі, відвідати нас. Щоб відпочити, отримати свіжі і несподівані, корисні і прикладні знання. Як варіант – приїхати зі своєю програмою і своєю командою. Розміщення, харчування, культурна програма і чудові спогади – за нами! Ми переконані – задоволені будуть усі!

 /написав Шимко Олександр – Заслужений тренер УРСР, Лауреат національної премії «Спортивна гордість країни “/

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s