Вітання ювіляру!

20 грудня святкує 85-літній ювілей, справжній козак, Микола Іванович Панасейко (нар 20.12.1934 р., в с.Любимівка, Запорізької області).

Освіту він здобув у Ворошиловградському технікумі фізичної культури і спорту ім. Руднєва і в Донецькому фізкультурному технікумі. Скороход Виступав за спортивне товариство «Колос». Перший майстер спорту СРСР серед сільських легкоатлетів Луганської області. Чотириразовий Чемпіон України зі спортивної ходьби у 1961-1966 р.р. Призер чемпіонатів України, чемпіон зі спортивної ходьби 1962 і 1963 років. Шість років був членом збірної України з легкої атлетики, учасник 3-й Спартакіади народів СРСР в 1963 році. У складі збірної України брав участь в матчевих зустрічах Україна – РРФСР, Україна – Москва, Україна – Ленінград, захищав спортивну честь України на головних стадіонах всіх союзних республік СРСР. З 1969 по 1978 рік М.І. Панасейко – тренер з легкої атлетики Старобільської ДЮСШ. Його вихованці: скороход Віктор Кучма – майстер спорту СРСР, чемпіон ДСО «Локомотив», стрибун в висоту Юрій Сергіенко – заслужений майстер спорту СРСР, учасник Олімпійських ігор в Барселоні і Афінах.

Останні 60 років М.І.Панасейко – викладач і тренер Старобільського аграрного технікуму, ідеолог, організатор і учасник понад 150 спортивно-оздоровчих заходів і агітпробігів  у Старобільському районі. Проводить Олімпійські уроки в школах Луганщини, розповідає про користь занять спортом.

Останні 10 років відкрилося «друге дихання» – почав брати участь у змаганнях ветеранів Європи і Світу, де  здобув 12 золотих, 5 срібних і 3 бронзових медалей. Панасейко М. І. – чудовий приклад наслідування для усіх українців, справжній наставник і друг!

Федерація ходьби Олександра Шимка і скороходи не лише України, вітають в цей день свого колегу, Миколу Івановича Панасейка, і щиро бажають здоров`я і наснаги для здобуття майбутніх перемог!

Панасейку Миколі – 85!

Земля поцілувала твої стопи,

як ти її торкнувся дитинчам,

і виріс здібний і надійний хлопець,

це показав нам об’єктивний час.

Легка атлетика – зваблива дама!

Цілком тебе взяла в полон:

ти міряв землю дужими ногами,

і в результаті став наш Чемпіон!

Ти без уваги не залишив молодь,

вона запам’ятала твій урок,

впровадив спорт на стадіони, в школи.

водив її стежками перемог!

Так хай же ходять твої спритні ноги,

і вихованці не спиняють рух,

загони ходаків до перемоги,

несе незламний атлетичний рух!

 

/Федерація ходьби Олександра Шимка/

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s