Проведення IV звітно-виборчої конференції АВСУ

19 грудня 2019 року в приміщення конференц-залі Міжнародно виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) була проведення IV звітно-виборча конференція Асоціації ветеранів спорту України (далі – Конференція), яка проводилася відповідно до Статуту АВСУ у зв’язку із закінченням 4-х річного терміну діяльності попереднього складу виконкому.

На Конференцію АВСУ були запрошені:  представники Кабінету Міністрів України,  Міністерства культури, молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту обласних та Київської міської державних адміністрацій, всеукраїнських федерацій (асоціацій) з видів спорту, колективні члени АВСУ, керівники громадських організацій ветеранів спорту областей, організатори ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів,  численні чемпіони та призери олімпійських ігор, світу, Європи, Всесвітніх та Європейських ігор мастерс, заслужені тренери, Заслужені працівники фізичної культури і спорту України та інші фахівці. Всього було зареєстровано  121 осіб.

Поважними гостями на заході були:

 • Сафіуллін Равіль Сафович –  віце-президент Національного олімпійського комітету України;
 • Левчук Володимир Євгенійович  – перший   заступник начальника Управління гуманітарної політики, завідуючий відділом з питань освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту секретаріата Кабінету Міністрів України;
 • Костенко Павло Іванович – голова Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Від Міністерства культури, молоді та спорту, незважаючи на запрошення керівництва Асоціації, ніхто з представників у Конференції не взяв участь.

На Конференції були присутні представники обласних структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту: Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської,  Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Чернігівської, Херсонської, Хмельницької та  м.Києва.

Перед початком конференції відбулося засідання Виконкому, який сформував пропозиції щодо проекту робочих органів  зібрання.

Також при реєстрації колективні члени отримали матеріали Конференції, де були викладені пропозиції щодо кількісного та персонального складу робочих органів, делегатам були роздані посвідчення для голосування.

Голосування за склад робочої президії, секретаріату, мандатної, лічильної, редакційної та ревізійної комісії пройшло одноголосно.

Після того, як робочі органи Конференції були обрані, відбувся розгляд Порядку денного та регламенту Конференції, які були проголосовані та прийняті до розгляду, а саме:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про обрання робочих органів IV звітно-виборчої конференції Асоціації ветеранів спорту України (далі – Конференція).

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Про затвердження порядку денного та регламенту Конференції.

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Звіт про діяльність Асоціації ветеранів спорту України за період з 17 грудня 2015 року по 19 грудня 2019 року та завдання на 2020 рік

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Звіт Ревізійної комісії АВСУ про фінансово-господарську та статутну діяльність АВСУ за період з 17 грудня 2015 року по 19 грудня 2019 року.

Доповідач: Наухатько О.К. – голова РК АВСУ

 1. Про обрання президента Асоціації ветеранів спорту України

Доповідач: Головуючий

 1. Про обрання перших віце-президентів, віце-президентів за напрямками роботи та Генерального секретаря АВСУ.

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Про обрання членів Виконавчого комітету (Виконкому) АВСУ.

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Про затвердження складу постійно-діючих делегатів Конференції.

Доповідач: Ткаченко В.В. – президент АВСУ

 1. Різне

Некрасов Віталій Васильович – ЗТУ, голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту міста Києва, оголосив результати засідання Мандатної комісії. Де зазначалося, що згідно Статуту АВСУ та рішення Виконкому АВСУ від 30 серпня 2019 року на IV звітно-виборчу конференцію АВСУ обрано 130 делегатів від колективних членів АВСУ, федерацій з видів спорту, громадських організацій ветеранів спорту областей  України, видатних ветеранів спорту та 20 делегатів за квотою Виконкома АВСУ.

Серед делегатів: 15 заслужених майстрів спорту, 24 заслужених тренерів України, 18 заслужених працівників фізичної культури і спорту України,   38 чемпіонів та призерів олімпійських ігор, світу, Європи і України, численних чемпіонів та призерів Всесвітніх та Європейських ігор «мастерс», чемпіонатів Європи та світу серед ветеранів, професори, кандидати наук, фахівці сфери фізичної культури і спорту України, представники ЗМІ, учасники Всеукраїнського семінару-наради з питань подальшого розвитку ветеранського спортивного та олімпійського руху.

В роботі конференції взяли участь такі всесвітньовідомі чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи як:  Олександр Шапаренко, Юрій Стеценко, Володимир Іванов, Галина Захарова, Григорій Крісс, Олександр Авраменко, Олена Терьошина, Володимир Стерлік, Катерина Нагірна,  визначні  організатори сфери фізичної культури і спорту Анатолій Усенко, Равіль Сафіуллін,  Олександр Уткін, Павло Костенко, Юрій Маслачков, Василь Заброда, Олександр Наухатько, Василь Пилипенко, Юрій Тумасов, Анатолій Зайцев та інші.

Відповідно до Статуту мандатна комісія здійснила перевірку повноважень  делегатів обраних на IV звітно-виборчу конференцію АВСУ, та зазначила, що для участі в роботі конференції зареєструвалося 121 делегат.

9 делегатів були відсутні з поважних причин. Це свідчить про те, що переважна більшість делегатів здійснила реєстрацію що повністю відповідає Статутним вимогам (п.5.2.9.). В свою чергу Мандатна комісія засвідчила, що повноваження делегатів вважаються дійсними і IV звітно-виборча конференція Асоціації ветеранів спорту України вважається правомочною.

Слово для звіту про фінансово-господарську та статутну діяльність АВСУ за звітний період була надана голові Ревізійної комісії АВСУ Наухатьку Олександру Корнійовичу.

Після чого була одноголосно  обрана Редакційна комісія по підготовці  рішення Конференції у кількості 7 осіб:

1.     Ігнатенко Віталій Валеріанович –          перший віце-президент АВСУ

 

2.     Желудков Віктор Костянтинович –          віце-президент АВСУ
3.     Тамчі Євген Михайлович –         віце-президент АВСУ
4.     Грозицький Геннадій Михайлович –         віце-президент АВСУ, президент Асоціації ветеранів Дніпропетровської області
5.     Некрасов Віталій Васильович –         член Виконкому АВСУ, голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту міста Києва
6.     Коваль Олександр Васильович –         віце-президент АВСУ, голова комісії ветеранів спорту Федерації академічної греблі України
7.     Стукін Анатолій Юрійович –         голова комісії АВСУ з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту

Після обговорення доповідей були прийняті відповідні рішення №2 «Про діяльність Асоціації ветеранів спорту України за період з 17 грудня 2015 року по 19 грудня 2019 року та завдання на 2020 рік» та рішення №3 «Про фінансово-господарську та статутну діяльність АВСУ за звітний період»  та одноголосно прийняті за основу.

Від Сафіулліна Равіля Сафовича  поступила пропозиція обрати президентом АВСУ Ткаченка Віктор Вікторовича, який працює на цій посаді з 2011 року. Равіль Сафович охарактеризував Віктора Ткаченка,  як високопрофесійного організатора і керівника, відомим фахівцем сфери фізичної культури і спорту, який являється членом колегії Мінмолодьспорту та НОК України За його активної діяльності АВСУ стала  провідною ветеранською спортивною організацією  в Україні і на цей час  АВСУ є дійсним центром і координатором розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в України. З кожним роком зростає авторитет ветеранів спорту на всеукраїнській та міжнародній спортивній арені, тому його талант керівника і організатора високо оцінені державними нагородами. Тому кандидатура Ткаченка Віктора Вікторовича є найбільш прийнятною для голосування.

В результаті головування, президентом Асоціації ветеранів спорту України на наступні чотири роки, делегати Конференції одноголосно обрали – Ткаченка Віктора Вікторовича.

За Статутом АВСУ передбачено дві посади перших віце-президентів АВСУ та  Генерального секретаря. На посаду першого віце-президента АВСУ рекомендувався ЗМС, чемпіон олімпійських ігор Іванов Володимир Тимофійович. На другу посаду першого віце-президента АВСУ рекомендувався Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Ігнатенко Віталій Валеріанович. За всі кандидатури були проголосовані одноголосно. У свою чергу Ігнатенка В.В. також було обрано Генеральним секретарем.

На Конференції були обрані віце-президенти АВСУ:

 • Желудков Віктор Костянтинович – ЗПФКіСУ;
 • Коваль Олександр Васильович – ЗТУ, голова комісії ветеранів Федерації академічного веслування України;
 • Шапаренко Олександр Максимович – ЗМС, дворазовий  чемпіон Олімпійських ігор;
 • Грозицький Геннадій Михайлович – президент Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області.

Попередній склад Виконкому налічував 16 осіб. На Конференції 19 грудня запропонували обрати новий склад Виконкому АВСУ у кількості 13 чоловік. Всі присутні проголосували за новий склад одноголосно:

1 Ткаченко Віктор Вікторович –  президент  АВСУ (за посадою);
2 Іванов Володимир Тимофійович

 

–      перший віце-президента АВСУ

(за посадою);

3 Ігнатенко Віталій Валеріанович – перший віце-президент/  Генеральний секретар АВСУ

(за посадою);

4 Желудков Віктор Костянтинович – віце-президент АВСУ (за посадою);
5 Коваль Олександр Васильович – віце-президент АВСУ (за посадою);
6 Шапаренко Олександр Максимович – віце-президент АВСУ(за посадою);
7 Грозицький Геннадій Михайлович – віце-президент (за посадою);
8 Некрасов Віталій Васильович – голова Ради ветеранів фізичної

культури і спорту м. Києва;

9 Пахольчик Олена Іванівна – дворазовий срібний призер         Олімпійських ігор, начальник Управління розвитку олімпійського руху НОК України  (за згодою);
10 Усенко Анатолій Петрович – голова Ради ветеранів фізичної культури  і спорту при Мінмолодьспорті та НОК України, почесний президент ЦР ФСТ «Колос» (за згодою);
11 Білоус Тетяна Львівна – голова ГО «Всеукраїнська спілка    любителів лижних перегонів України»;
12 Тамчі Євген Михайловича – президент Асоціації ветеранів спорту  Донецької області;
13 Стукін Анатолій Юрійович

 

– кандидат наук , голова комісії АВСУ з питань соціального захисту ветеранів  фізичної культури і спорту;

Президент АВСУ Віктор Ткаченко привітав новообраних членів Виконкому АВСУ та побажав натхнення та плідної праці у подальшому розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів.

До складу Ревізійної комісії АВСУ (далі – РК АВСУ) не може входити президент та члени Виконкому АВСУ. Виходячи з цього проголосували за новий склад РК АВСУ:

 

1 Наухатько  Олександр Корнійович – ЗТУ, голову тренерської ради Національної Федерації самбо України
2 Зайцев Анатолій Олексійович – заступник Голови Ради ветеранів фізичної культури і спорту міста Києва
3 Сенюк Любов Павлівна – ветеран спорту, член АВСУ
4 Шелехова Тетяна Григорівна –      ЗМС, дворазова чемпіонка світу, член АВСУ

 

5 Мотузенко Володимир Іванович – ЗМС, ЗТУ, багаторазовий чемпіон України та СРСР.

 

Відповідно до п.5.2.8 Статуту АВСУ було розглянуто питання про обрання постійно діючих делегатів Конференції. До складу Асоціації ветеранів спорту України, на правах колективних членів АВСУ, входить 49 різних громадських організацій.

Була внесена пропозиція вважати керівників цих  організацій (або ветеранських уповноважених осіб) постійно діючими делегатами Конференцій АВСУ.

Щодо інших груп делегатів, то вони запрошуються (обираються) на Конференцію відповідно до норм представництва, встановлених Виконкомом АВСУ. Дана пропозицію була проголосована одноголосно.

Новообране керівництво та новий склад Виконкому  Асоціації ветеранів спорту України висловив вдячність за потужну підтримку та довіру всім делегатам Конференції та сподівання на подальший розвиток ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні.

Прес-цент АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Проведення IV звітно-виборчої конференції АВСУ

 1. Анатолий Анатолий коментує:

  ОТЛИЧНО! ГЛАВНОЕ РАБОТАТЬ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s