День спогадів про Бориса Шахліна – семиразового Олімпійського чемпіона

28 січня 2020 року Асоціація ветеранів спорту України спільно з Київською  фундацією культури України за сприяння Національного олімпійського комітету України та Національного університету фізичного виховання і спорту України  в рамках проекту “Почесні громадяни Києва – Олімпійські  чемпіони” провели “День спогадів про Бориса Шахліна – легендарного  українського спортсмена, семиразового олімпійського чемпіона”.

Захід пройшов в затишній актовій залі Університета фізичного виховання та спорту України (далі – НУФВСУ) де почесними гостями були:

Президент АВСУ Віктор Ткаченко, віце президент НОК України Равіль Сафіуллін, чотириразова олімпійська чемпіонка Людмила Турищева, дворазовий олімпійський чемпіон Олександр Шапаренко, олімпійські чемпіони Олександр Абраменко, Володимир Іванов,  Вадим Гутцайт, Богдан Макуц, багаторазова призерка олімпійських ігор Олена Пахольчик,  перший проректор НУФВСУ Мирослав Дутчак, проректор НУФВСУ Олена Борисова, Заслужений майстер спорту Оксана Омельянчик, Заслужений майстер спорту Володимир Мотузенко, професор НУФВСУ Лариса Шахліна –  дружина  Бориса Шахліна. У залі також були присутні заслужені ветерани спорту та студенти університету.

Учасники заходу поділилися своїми враженнями та спогадами про зустрічі з легендарним гімнастом, про його неймовірні досягнення у спорті та якою він був щирою, доброю і працьовитою людиною. Щоб ще краще збагнути, яким був  олімпійський чемпіон Борис Шахлін на зустрічі представили фільм  присвячений його спортивному шляху.

На вшанування пам’яті  видатного спортсмена учасники зустрічі поклали квіти до пам’ятника Бориса Шахліна на Байковому кладовищі та  до його барельєфа на будівлі НУФВСУ.

У висновку всі присутні за чашкою кави змогли поспілкуватися між собою  та згадати свої молоді роки.

Прес-центр АВСУ

 

 

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to День спогадів про Бориса Шахліна – семиразового Олімпійського чемпіона

  1. Анатолий Анатолий коментує:

    Я ТАМ БІЛ. МЕД , ПИВО ПИЛ……

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s