Вічна память!

Виконком Асоціації ветеранів спорту України з великим сумом повідомляє, що 2 березня 2020 року на 97 році пішов з життя Нечаєв Юрий Михайлович – видатний діяч сфери фізичної культури і спорту України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, Відмінник фізичної культури і спорту Міноборони України, колишній начальник управління Київского військового округу, полковник у відставці, учасник  бойових дій у роки Другої світової війни 1941-1945 років.

Юрій Михайлович пройшов буремними шляхами через усю війну, визволяв Україну, брав штурмом Кенінгсберг.

Працюючи на високих керівних посадах Нечаєв Ю.М. зробив значний внесок у підготовку та виховання членів збірних команд України, які стали чемпіонами та призерами олімпійських ігор, Європи і Збройних сил України.

Юрій Михайлович  протягом 10 років очолював комісію з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту Ради ветеранів при Мінмолодьспорті та НОК України.  Має державні, урядові та спортивні нагороди. Протягом багатьох років був членом Ради ветеранів фізичної культури і спорту м. Києва. Він брав активну участь у пропаганді та розвитку фізичної культури і спорту, ветеранського та олімпійського руху, пропагував здоровий спосіб життя, сприяв патріотичному та фізичному вихованню молоді. Приймав активну участь у організації і проведення патріотичних заходів АВСУ та НОК України.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щире співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Юрія Михайловича. Пам’ятаємо, сумуємо. Вічна йому память!

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Вічна память!

  1. Анатолий Анатолий коментує:

    ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s