Уряд послабив обмеження для осіб старше 60 років на відвідування спортивних заходів

Кабінет міністрів підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, яка встановлює адаптивний карантин в Україні.

“Відтепер особи старше 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань” , – заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Уряду 29 травня. Нагадаємо, Постанова №392, яка встановлює в Україні адаптивний карантин, була прийнята Урядом 20 травня.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/392-2020-%D0%BF#n83

                                                                            

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 29 травня 2020 р. № 424
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” зміни, що додаються.

 

Прем’єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 73


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 травня 2020 р. № 424

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392

1. У постанові:

1) абзац шостий пункту 6 після слів “правоохоронних органів” доповнити словами“, учасників та осіб, залучених до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представників професійних спортивних клубів”;

2) у пункті 7:

абзац шостий після слів “локомотивних бригад” доповнити словами “, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них”;

абзац сьомий після слів “і м. Севастополя” доповнити словами “, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них”.

2. У пункті 1 Порядку проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, затвердженого зазначеною постановою:

1) абзац перший після слів “локомотивних бригад” доповнити словами “, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них”;

2) абзац другий після слів “що проживає на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя” доповнити словами “, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них”.

 

Таким чином повний текст шостого пункту зазначає:

6. Затвердити Порядок здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією, що додається.

Обов’язковій самоізоляції підлягають:

особи, які досягли 60-річного віку, крім державних службовців і працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, суддів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, учасників та осіб, залучених до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представників професійних спортивних клубів, а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які:

{Абзац шостий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 424 від 29.05.2020}

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s