Президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко звернулася до всіх керівників обласних державних адміністрацій і голів міст з пропозицією щодо встановлення місцевих стипендій для ветеранів спорту – видатних діячів фізичної культури і спорту.
Адже прийняття позитивного рішення по даному питанню буде в значній мірі сприяти подальшому розвитку ветеранського спортивного руху, пропаганді та впровадженню здорового способу життя серед населення України.
Надаємо приклад такого листа для Сумської ОДА
Голові Сумської обласної
державної адміністрації
ГРИЩЕНКУ Р.С.
Шановний Романе Сергійовичу!
З метою відзначення видатних заслуг спортсменів, тренерів та ветеранів у сфері фізичної культури і спорту указом Президента України та постановою Кабінету Міністрів України встановлені, відповідно, 25 довічних, 75 дворічних та 100 однорічних щомісячних стипендій ветеранам спорту.
Разом з тим, значна частина видатних ветеранів спорту, які своє життя присвятили відданій праці в ім’я українського спорту, залишаються поза увагою місцевих органів влади.
Деякі області стимулюють розвиток фізичної культури і спорту в регіонах та заохочують плідну діяльність спортсменів, тренерів, організаторів та ветеранів спорту, а саме місцевими органами виконавчої влади, встановлюються відповідні стипендії місцевого значення, зокрема цього року в ряді областей України були призначені грошові персональні виплати ветеранам спорту. Для ознайомлення додаємо розпорядження голови Вінницької ОДА та Одеського міського голови.
На цей час у Сумській області проживає значна чисельність видатних ветеранів сфери фізичної культури і спорту, чемпіонів та призерів Європи і світу, заслужених тренерів, організаторів та фахівців, які протягом багатьох років активно сприяють розвитку сфери, примножуючи спортивну гідність і славу Сумської області та України на міжнародній спортивній арені.
Асоціація ветеранів спорту України звертається до Вас з проханням розглянути питання щодо встановлення місцевих стипендій для ветеранів спорту – видатних діячів фізичної культури і спорту Сумщини.
Прийняття позитивного рішення буде в значній мірі сприяти подальшому розвитку фізичної культури і спорту, пропаганді та впровадженню здорового способу життя серед населення області.
Просимо, по можливості, інформувати про прийняте рішення.
Додаток:
– розпорядження голови Вінницької ОДА – 3 арк.
– розпорядження Одеського міського голови – 5 арк.
З повагою
Президент Асоціації В.В. Ткаченко
У свою чергу АВСУ отримало позитивне реагування від багатьох областей і прийняття до відома нашого звернення.
Разом з тим, за умови наявності дохідної частини бюджету керівники області запевнили, що розглянуть це питання на своїх сесіях і пропонуватимуть до включення заходів підтримки та популяризації ветеранського спорту до Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту в своїх областях.
До таких областей належать:
З провагою керівництво АВСУ