На Полтавщині створили ГО «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ»

У Полтаві відбулося перше засідання новоствореної Асоціації ветеранів спорту області. Тут зібралися близько 50 представників федерацій, клубів і спортивних шкіл. Члени Асоціації обговорили проблеми галузі, затвердили звернення до органів місцевого самоврядування, а також нагородили грамотами кращих спортсменів області.

Депутат Полтавської облради Геннадій Коваленко та секретар Полтавської міськради Олександр Шамота

Громадська організація «Асоціація ветеранів спорту Полтавщини» об’єднала федерації, спілки, об’єднання та клуби, які будуть сприяти розвитку фізичної культури та спорту, підпримки ветеранів Полтавського краю.

Асоціація затвердила звернення до обласної та місцевої влади щодо матеріальної підтримки ветеранів спорту у вигляді обласних та місцевих стипендій стипендій

— Асоціація ветеранів спорту Полтавщини стане майданчиком для спілкування спортивної спільноти області, а також співпраці спортсменів із органами місцевого самоврядування. Прагнемо достукатися до провладних кабінетів, щоб чиновники чули й розуміли проблеми галузі, які існують в регіоні. Адже спорт — це запорука здоров’я нації та майбутнього нашої держави, — розповідає депутат Полтавської обласної ради, голова Федерації легкої атлетики Полтавщини, член Асоціації Геннадій Коваленко.

Депутат Полтавської обласної ради, голова Федерації легкої атлетики Полтавщини, член Асоціації Геннадій Коваленко

Президентом Асоціації став заслужений полтавський тренер Петро Бутрій.

Президент Асоціації ветеранів спорту Полтавщини Петро Бутрій

— Гарне відношення до ветеранів спорту — це ознака цивілізованого життя. Але часто про них забувають. Ми представляємо їхні інтереси. Треба розвивати спорт, ремонтувати заклади. Прагнемо, щоб у найближчі роки в Полтаві з’явився Палац спорту. Сподіваємося, до нас прислухатиметься міська та обласна влада, — зазначає Петро Іванович.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота запросив Петра Бутрія стати радником із питань спорту.

Асоціація підтримує команди ветеранів спорту та юних чемпіонів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. А також опікується їхніми проблемами.

Член Асоціації ветеранів спорту Полтавщини Григорій Шарий

— Уже затвердили звернення до обласної та місцевої влади щодо матеріальної підтримки ветеранів спорту, які мають особливі заслуги. Такі щомісячні стипендії отримують спортсмени в Одесі, Вінницькій та Львівській областях. Ми не хочемо бути осторонь проблем наших чемпіонів і тренерів, — ділиться член Асоціації ветеранів спорту Полтавщини Григорій Шарий.

Наприкінці заходу представники Полтавської міськради та Полтавської облради вручили грамоти кращим спортсменам, тренерам і директорам ДЮСШ. Серед них — Віктор Миць, Іван Шарій, Юрій Верещака, Юрій Бідний, Анатолій Новописьменний та Олександр Хижняк.

Кращих тренерів і спортсменів нагородили грамотами

Зібрання проводитимуть постійно

— Люди, які зібралися тут, стали для нас прикладом. Маємо підтримувати та цінувати колег. А також розвивати фізичну культуру та спорт у Полтаві та області, — говорить боксер Олександр Хижняк.

Керівництво «Асоціації ветеранів спорту України» вітає новостворену ветеранську організацію на Полтавщині і щиро бажає Вам наснаги, успіхів у розпочатих справах, натхнення у здобутті нових вершин заради розвитку фізичної культури та спорту Вашого краю  та підтримці  ветеранського спорту в Полтавській області.

Пресслужба «Асоціації ветеранів спорту України»

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to На Полтавщині створили ГО «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ»

  1. Анатолий Анатолий коментує:

    Соціальна комісія АВСУ вітає Полтавську організацію. Сподіваємося на спільну плідну роботу. Голова соцкомісії А.Стукін 0956681009

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s