Підвищено стипендії для видатних спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

 Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про стипендію Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту».

Зокрема, постановою передбачено підвищити розмір стипендії для видатних спортсменів, які займали 4-6 місця на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, були чемпіонами або призерами чемпіонатів світу та Європи, за віком припинили спортивну кар’єру, але постійно беруть участь у проведенні спортивних заходів, підтримують ветеранський рух спортсменів.

Стипендія встановлюється в розмірі 1,5 прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, та з січня 2021 року становитиме 2653,5 грн на противагу 800 грн, що були затверджено попередньо. 

Такий підхід забезпечить щорічне зростання розміру стипендії відповідно до розміру прожиткового мінімуму, затвердженого Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік.

Виконком АВСУ та вся ветеранська спортивна спільнота висловлює щиру подяку Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту, державному секретарю Міністерства молоді та спорту України Перевезенцеву Олексію  та президенту Асоціації ветеранів спорту України Віктору Ткаченку за сприяння підвищення стипендій для видатних спортсменів, тренерів та ветеранів спорту.

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Підвищено стипендії для видатних спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

  1. Анатолий Анатолий коментує:

    Большая победа1 Двадцать лет на одном месте и вдруг такой прорыв. Огромное СПАСИБО всем кто продвинул через Кабмин это решение.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s