Короткий звіт з роботи соцкомісії АВСУ за 2020 рік

Соціальна комісія Асоціації ветеранів спорту України незважаючи  на складну епідемічну ситуацію і карантинні обмеження в 2020 році провела активну роботу по підтримці ветеранів спорту (заслужених майстрів спорту, чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, неодноразових чемпіонів світу, заслужених тренерів, заслужених працівників фізичної культури і спорту України, організаторів і фахівців спорту), які здійснили видатний особистий внесок у розвиток сфери фізичної культури і спорту в Україні.

Соціальна комісія виконала наступну роботу:

1. Організовано три Олімпійських урока  в селах: Лишня (Макарівський район,  Київської області), с. Германівка (Обухівський район, Київської області),  с. Макіївка (Полтавської області). В яких взяли участь олімпійські чемпіони В.Іванов,  О. Абраменко. О.Шапаренко. Б.Макуц.

2. Організували забезпечення продуктовими наборами самотніх ветеранів спорту у віці +70 в місті Київ,  Полтава, Кропивницький та в  інших  областях України.

3. Вишукали можливості для надання матеріальної допомоги ветеранам спорту. Спонсорами виступали: О.Шимко, Н. Алексєєва,  Г.Коритник та  ін.

4. Прийняли участь в організації та встановленні барельєфа семиразовому олімпійському чемпіону Борису Шахліну на провулку імені  Б.Шахліна.

5. Брали активну участь в розробці питання підвищення стипендії Кабінету Міністрів України для  видатних ветеранів спорту та фізичної культури.

6. Брали участь в розробці питання місцевих стипендій для ветеранів спорту.

7. Надавали практичну допомогу ветеранам спорту в підготовці документів на комісію Мінмолодьспорту України на Президентські стипендії. В результаті 26 ветеранів спорту отримали Президентські стипендії за поданням Асоціації ветеранів спорту україни.

 8. Вирішували різні приватні питання по різним зверненнями ветеранів спорту.

 9. Надавали  пропозиції до Мінмолодьспорту, НОК України та інших організацій по нагородженю ветеранів спорту,  активістів ветеранського спортивного руху України.

      Дякуємо за підтримку та практичну допомогу соціальній комісії Асоціації ветеранів спорту України  В.Ткаченку (АВСУ). В.Ігнатенку, (АВСУ), В.Желудкову (АВСУ),  В.Шульзі (НОК), О.Похольчик (НОК), С.Миленькій (КМДА),  О.Борисовій (НУФКСУ) і іншим.

 

  Голова соцкомііссіі А.Стукін

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s