Вічна память!

Виконком Асоціації ветеранів спорту України з великим сумом повідомляє, що на 89 році пішов із життя відомий фахівець сфери фізичної культури і спорту України,   майстер спорту, Заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, хірург-травматолог


КОВГАН ВСЕСЛАВ ОПАНАСОВИЧ

З 1974 по1995 рр. працював викладачем кафедри ЛФК Медичного інституту імені Богомольця.

Ковган В.О. пропагував заняття з веслування серед молодого покоління. За його ініціативи у 1993 році було створено Київську громадську благодійну організацію «Дитячий оздоровчо-спортивний клуб «Мала флотилія», яку він довгий час очолював, залучаючи понад 200 юнаків і дівчат до занять з веслування. У сукупності фізичних, духовних і соціальних якостей, які прививав своїм вихованцям Всеслав Опанасович, він  закладав  фундамент здорової нації,  спрямованої на підвищення рівня фізичного розвитку та її постійної подтримки.

В цей час Всеслав Опанасович, залишаючись справжнім фанатом своєї справи, напівспавки  продовжував роботу лікарем хірургом-травматологом в Міжрайонному центрі реабілітації Дніпровського району, тому що таких спеціалістів годі було і пошукати.

За роки плідної праці у сфері фізичної культури і спорту Всеслав Опанасович підготував 27 майстрів спорту СРСР і України, 12 чемпіонів та призерів першості СРСР, 97- призерів першості України, 2 призерів першості світу.

Протягом своєї діяльності у сфері фізичної культури і спорту
Ковган Всеслав Опанасович вніс вагомий внесок у реалізацію державної політики з фізичної культури і спорту України, популяризацію ідей олімпізму, розвиток олімпійських спорту, впровадження здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України.

Він був один із основоположників Міжнародних героїко-патріотичних змагань з  веслування на байдарках і каное «Пам’ять», присвячених спортсменам-воїнам, які віддали своє життя в роки Другої світової війни, в Афганістані, та інших гарячих точках планети, виконуючи свій військовий обов’язок.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щирі співчуття родині Всеслава Опанасовича.

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Вічна память!

  1. Анатолий Анатолий коментує:

    СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ. ЧУДОВА БУЛА ЛЮДИНА.!
    ,

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s