Створено Асоціацію ветеранів спорту Черкащини. Головою обрано Романа Сущенка

11 березня 2021 року Комунальною установою Черкаської обласної ради  «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено нараду за участю першого заступника голови Черкаської обласної ради – Сущенко Романа Володимировича, стосовно стану справ ветеранського спортивного руху в області.

За результатами обговорення стану справ було ухвалено рішення про створення Асоціації ветеранів спорту Черкаської області, головою якої одноголосно обрано першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка.

На нараді було обговорено спортивні досягнення за 2020 рік та нагороджено подяками Управління у справах сім’ї молоді та спорту за значні досягнення та розвиток ветеранського руху на Всеукраїнських та Міжнародних спортивних аренах ветеранів спорту Ткачук Антоніну Іванівну та Іваненко Володимира Григоровича. Саме вони своїм власним прикладом показують молодому поколінню, як важливо займатися спортом та підтримувати себе в чудовій спортивній формі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цьому році спортсмени-ветерани Черкащини приймуть участь у ІХ літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті Михайла Марковича Баки, означені змагання проводяться з метою:

  • сприяння реалізації державної політики у сфері фізичної культури
    і спорту;
  • збереження та примноження спортивної слави України;
  • популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України, – відмітила заступник начальника управління у справах сім’ї молоді та спорту – Уфімцева Тетяна Сергіївна.

Асоціацію ветеранів спорту Черкаської області очолив – Сущенко Роман Володимирович, обрано двох заступників серед яких, заступник начальника управління у справах сім’ї молоді та спорту – Уфімцева Тетяна Сергіївна та чемпіон Європи з волейболу, кандидат в Майстри спорту по настільному тенісу, працював завідуючим відділу Федерації профспілок Черкаської області – Петренко Микола Іванович.

Також одноголосним рішенням було створено Президію Асоціації Ветеранів, до складу якої ввійшли, директор Комунальної установи «Черкаської обласної ради Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Норенко Альона Ігорівна, директор СШ №10, президент спортивного клубу «Шанс» – Хилько Василь Іванович, депутат Мошнівської ОТГ, федерація волейболу – Пасєка Сергій Вікторович.

  • Спорт – це завжди наведення мостів, а не зведення стін. Цього можна досягти лише шляхом діалогу та взаємної поваги між спортивним рухом та державними органами влади на всіх рівнях. Тож, хочу наголосити, що лише шляхом відвертого діалогу і спільної праці ми зможемо досягти нових вагомих успіхів, – підкреслив перший заступник голови Черкаської обласної ради Сущенко Роман Володимирович.

Інформацію та фото надало Управління у справах сім’ї, молоді та спорту
Черкаської обласної державної адміністрації

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s