Пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні

Закінчився чемпіонат. Він проходив протягом двох днів в місті Києві в легкоатлетичному манежі Олімпійського коледжу ім. І.Піддубного. Спортсмени та судді приїхали з 16 областей. Одним з головних питань було забезпечення санітарного режиму в період пандемії.

Мандатна комісія приймала довідки за результатами тестів, а ті хто їх не привіз, проходили тести перед змаганнями, в манежі. Під час змагань постійно була присутня швидка допомога. За результатами тестів, хворих і носіїв вірусу не виявлено! Обстановка в манежі була дуже святкова, адже всі спортсмени засумували за  змаганнями, за загальними зустрічами, спілкуванням, екстримом.

Результати, незважаючи на пандемію, були не погані. Шкода, що команда Києва була не такою численною, як завжди, всього 24 спортсмена. Тому і не зайняли як раніше призового місця. В останній момент керівник київської команди, заступник голови ФЛА Києва Валентина Крепкіна офіційно відмовилася від участі у змаганнях. Найбільша кількість учасників було з Київської області – 37 чоловік, з Вінниці та Львова відповідно 17 і 15  чоловік, Сум – 14 чоловік та Черкас – 15 чоловік.

Окрема подяка суддівській колегії! Кістяк її був із проживаючих в Києві. У їх підборі в великій мірі допомогла київська федерація.

Обстановка, як вже писалася, була святковою і нарідкість спокійною. Спортсмени іноді навіть танцювали під музику, а в перерві змагань виступали артисти цирку.

Організатори змагань ГО ВЛАУ, на чолі з координаційною радою, вирішили не просте завдання з доставки більшості спортсменів від залізнодорогного  і автовокзалів до місця змагань, а в кінці розвезення на зворотну дорогу. Циркулювали два автобуси, а коли набиралося 4-5 чоловік, навіть замовляли таксі.

Змагання завершилися. Тепер потрібно вирішувати нові завдання: відкорегувати план змагань на рік і готуватися до наступного великого старту в Дніпрі на початку липня.

Олександр Ложечніков

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s