Пройшли IX літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з важкої атлетики

    з 16 по 18 квітня на Закарпатті у с. Поляна проходили фінальні IX літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті ім. М. М. Баки з важкої атлетики, у цих змагання участь приймали представники з усіх регіонів України, команди були розділенні на три групи: у першій групі перемогу отримала команда Києва за ними були представники Львівської області, а на третьому розташувалися представники Дніпропетровської області, у другій групі Миколаївська команда була першою, третьою групу виграли представники Закарпаття за ними були Рівненська та Волинська область.

    У змаганнях приймали участь до ста чоловіків та жінок які встановили 78 рекордів України, четверо встановили по 9 рекордів кожен, це Солодка Оксана з Дніпра, Пєлих Світлана з Луцька, Летучий Віктор з Дніпра та Гал Михайло з Виноградова. Абсолютним чемпіоном ігор серед жінок стала Пєлих Світлана та серед чоловіків Летучий Віктор, ці змагання стали останнім етапом підготовки до онлайн чемпіонату світу, який відбудеться з 24 по 29 травня в якому будуть брати участь 6 спортсменів з України.

    Змагання пройшли на високому технічному та організаційному рівні завдяки зусиллям організатора Гала Михайла Михайловича, також хочеться подякувати в створені цього праздника спорту Асоціацію ветеранів спорту України та Федерацію важкої атлетики України за забезпеченням кубками, медалями та дипломами, за фінансову підтримку –  Міністерство молоді та спорту України.

Також хочеться відзначити великий вклад та неймовірні зусилля в організацій та проведені змагань Дрогобецького Івана голову селищної ради Поляна, спонсорів: Драгун Володимира та директора компаній SOLARS Зихор Олександра.

 

Артур Гукасян

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s