Свій ювілей святкує Віталій Ігнатенко

16 травня святкує

свій 75-річний ювілей

ІГНАТЕНКО

Віталій   Валеріанович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, перший віце-президент та  Генеральний секретар Асоціації ветеранів спорту України.

 

Віталій Валеріанович присвятив все своє життя роботі у сфері фізичної культури і спорту. Він  зробив значний особистий внесок у розвиток масової фізичної культури і спорту, будівництво та реконструкцію багатьох спортивних споруд, підготовку чемпіонів та призерів Олімпійських ігор (Олександр Волков, Олександр Білостінний, Олександр Сальніков – баскетбол), чемпіонів України, СРСР, Європи та світу.

Віталій Ігнатенко активний учасник формування та удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази сфери фізичної культури і спорту, розробник Програми розвитку ветеранського руху у сфері фізичної культури і спорту України, ряду методичних рекомендацій та Положень про проведення Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту, чемпіонатів та Кубків України з видів спорту ветеранів.

Він один із засновників спорту ветеранів в Україні, заслужено користується повагою і авторитетом серед фахівців спортивної громади. Бере активну участь в роботі Асоціації ветеранів спорту України.

За плідну діяльність у сфері фізичної культури і спорту Віталій Ігнатенко нагороджений Грамотою та Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1984, 1989 рр.), Почесним знаком Київського міського голови (2004 р.), багатьма спортивними нагородами. У 2004 році йому присвоєно звання “Почесний працівник фізичної культури і спорту України”, в 2009 році – почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”, у 2011 році він нагороджений Почесною відзнакою Національного олімпійського комітету України за вагомий особистий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху в Україні.

Ігнатенко Віталій Валеріанович

Шановний Віталіє Валеріановичу, від Виконкому Асоціації ветеранів спорту України, прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди Вашого ювілейного дня народження!

Від душі бажаємо бравих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя.

Нехай кожен день Вас чекають міцні обійми близьких і добрі новини, нехай життя Ваше буде благополучним і щасливим, а Ви будьте сповнені здоров’я і сил. Бажаємо бути в прекрасній формі, з кожним днем зміцнюючи своє здоров’я і моральні сили, побажаємо Вам любові й турботи рідних, радісних свят та душевних розмов, щасливих днів і благополуччя.

З повагою Виконком АВСУ

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s