Пройшли ІХ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з боротьби греко-римської та вільної

На початку червня з 7 по 13 число у смт. Рибаківка Березанського району  Миколаївської області, на базі відпочинку «Южная» відбулися ІХ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з боротьби греко-римської та вільної. Ці змагання стали першими у цьому році після тривалої перерви у спортивно-масових заходах ветеранів спортивної боротьби, тому всі борці-ветерани очікували їх проведення з великим нетерпінням.

Урочисте відкриття змагань розпочалося з виконання Державного Гімну України,  який разом виконували всі присутні ветерани спорту.

У змаганнях взяло участь 114 спортсменів з 16 областей України, за віком  від 35 до 76 років від дня народження. В особистому заліку взяли участь представники Польщі Станіслав Камінський (вагова категорія 130 кг, дивізіон F) та Вечорковський Мирослав (вагова категорія 97 кг, дивізіон F).

З 7 по 9 червня нагороди виборювали ветерани греко-римського стилю. За підсумками напружених поєдинків переможцями у своїх вагових категоріях та дивізіонах стали:  Лозинський Іван, Шандригось Віктор, Волянський Назар з Тернопільщини, Карепанов Віталій, Щекін Олександр, Дзигульський Василь, Павлюченко Микола, Чапрак Анатолій з Миколаївщини, Синявський Віктор, Варданян Артак, Абрамовський Артур з Одещини, Глушич Олег, Кийко Сергій, Мельник Ігор, Гриненко Володимир, Виборний Володимир, Гулай Євген, Зак Семен, Войтих Іван з Дніпропетровщини, Ратушняк Сергій, Склярук Василь з Вінниччини, Галка Андрій з Житомирщини, Воронін Лев, Гарбарчук Віктор, Халібеков Каїр,  Гайдамаченко Дмитро з Києва, Мирошниченко Руслан, Сорока Анатолій  з Донеччини, Павлюк Анатолій, Нилипюк Михайло, Говоруха Валерій з Волині, Вєчорковський Мирослав з Польщі, Корольков Ігор, Данченко Володимир з Черкащини.

В командному заліку у змаганнях з греко-римської боротьби переможцями у своїх групах стали:

Область М Область М Область М
1 група 2 група 3 група
1 Дніпропетровська 1 1 Миколаївська 1 1 Волинська 1
2 м. Київ 2 2 Вінницька 2 2 Тернопільська 2
3 Донецька 3 3 Черкаська 3 3 Рівненська 3
4 Харківська 4 4 Херсонська 4 4 Житомирська 4
5 Одеська 5
6 Луганська 6
7 Київська 7
8 Запорізька 8

Після завершення змагань з греко-римського стилю з 10 по 13 червня борці виборювали нагороди у вільної боротьбі. За підсумками змагань переможцями у своїх вагових категоріях та дивізіонах стали:  Осадца Назар з Тернопільщини, Косинцев Олександр та Гуда Ігор з Харківщини, Синявський Віктор, Папушенко Іван та Абрамовський Артур з Одещини, Глушич Олег, Мельник Ігор, Ковтун Борис, Зак Семен та Войтих Іван з Дніпропетровщини, Абрамович Олександр з Луганщини, Ратушняк Сергій та Склярук Василь з Вінниччини, Новіцький Олексій, Гарбарчук Віктор та Халібеков Каїр з Києва, Шевцов Сергій, Сироткін Михайло, Мирошниченко Руслан та Сорока Анатолій з Донеччини, Перетятько Віталій, Дзигульський Василь, Павлюченко Микола та Чапрак Анатолій з Миколаївщини, Павлюк Анатолій, Нилипюк Михайло, Корець Василь та Говоруха Валерій з Волині, Корольков Ігор та Данченко Володимир  з Черкащини.

В командному заліку у змаганнях з вільної боротьби переможцями у своїх групах стали:

Область М Область М Область М
1 група 2 група 3 група
1 Дніпропетровська 1 1 Миколаївська 1 1 Волинська 1
2 м. Київ 2 2 Вінницька 2 2 Тернопільська 2
3 Донецька 3 3 Черкаська 3 3 Рівненська 3
4 Харківська 4 4 Херсонська 4 4 Житомирська 4
5 Одеська 5
6 Луганська 6
7 Київська 7
8 Запорізька 7

Асоціація ветеранів спорту України заснувала спеціальні призи у номінаціях «Кращий спортсмен» та «За спортивне довголіття».  У греко-римській боротьбі номінантами стали Ворона М. з Миколаївщини в номінації  «За спортивне довголіття» та Карепанов В. в номінації  «Кращий спортсмен».

В вільній боротьбі в номінації «За спортивне довголіття» переміг Склярук В. з Вінниччини та Шандригось Віктор з Тернопільщини.

 

 

 

Традиційно змагання завершилися святковим підведенням підсумків в їдальні бази відпочинку «Южная».

Всі учасники змагань висловлюють велику подяку керівництву бази відпочинку «Южная», яка їх зустріла з великою повагою, Асоціації ветеранів спорту України – за підтримку в організації змагань та нагороджені призерів і номінантів призами,  Президенту ГО «Одеська обласна федерація  греко-римської боротьби» Алманову Р. за надання організаційної допомоги у проведенні змагань, Асоціації спортивної боротьби України – за підтримку в організації і проведенні Ігор, Міністерству молоді та спорту України за фінансування ветеранського руху в країні і всім хто брав участь в створенні цього чудового свята для ветеранів спорту.

Адирхаєв Сослан Георгійович

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s