Свій ювілей святкує Сергій Машовець

     26 вересня  святкує

свій 90-річний ювілей

  Машовець

     Сергій   Аркадійович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Національний суддя ВФУ, Почесний президент Вітрильної федерації України, тренер триразового Олімпійського Чемпіона з вітрильного спорту Валентина Манкіна.

    За весь період роботи працював практичним тренером та підготував 12 майстрів спорту з морського багатоборства, 96 з вітрильницького спорту, в тому числі 4 заслужених, 9 почесних і 16 майстрів спорту міжнародного класу. З вересня 1991 працював на посадах головного тренера, старшого тренера і держтренера Мінмолодьспорту України. З 1992 по 1996 рік чотири рази обирався президентом Української вітрильницької спілки (Національної федерації). Є розробником емблеми і статуту Національної федерації. Цей статут, на підставі якого ISAF визнала за первинного звернення і продовжує визнавати в наш час Національну федерацію України, як Національну повноважну організацію – члена ISAF, не замінений в ISAF і досі, хоч насправді сучасний офіційний статут Національної федерації України має принципові відмінності від того, який визнано ISAF.

Асоціація ветеранів спорту України щиро вітає Сергія Аркадійовича  з значною подією, 90-річним ювілеєм!

Бажаємо, щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями і любов’ю. Щоб життя продовжувало грати фарбами і приносио все більше дивовижних відкриттів. Нехай Ваше здоров’я міцніє, і нехай життя дарує радість! Будьте щасливі!

Прес центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s