Відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань ветеранського спорту та олімпійського руху в Україні

10 листопада 2021 року в приміщенні конференц-залу Міжнародно виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань ветеранського спорту та олімпійського руху в Україні.

Під час проведення масового заходу були дотримані всі норми, які встановлені Постановою Кабміну №1236 та Постановою Головного санітарного лікаря №18 на час карантину.  Були проведенні миттєві (протягом 1-2 хвилин) експрес аналізи в усіх учасників семінару-наради.

Для участі в засіданні Виконкому АВСУ та проведенні Всеукраїнського семінару-наради з питань ветеранського спорту  та олімпійського руху в Україні (далі – захід) запрошені працівники Мінмолодьспорту, НОК України, всеукраїнські федерації, члени  Виконкому АВСУ, керівники громадських організацій ветеранів спорту, територіальних відділень НОК України, центрів «Спорт для всіх», видатні ветерани спорту,  чемпіони і призери Європи, світу, Всесвітніх та Європейських спортивних ігор мастерс, заслужені тренери, організатори ветеранського спортивного руху, ЗМІ.

Захід відкрив президент Асоціації ветеранів спорту України  Віктор Ткаченко. Який від  Виконкому АВСУ сердечно привітав вусіх  з цією важливою подією в житті ветеранів спорту та побажав подальшої плідної діяльності у розвитку ветеранського спортивного та олімпійського руху в Україні. Були затверджені порядок денний та регламент роботи.

В роботі семінару-наради взяли участь чемпіони Олімпійських ігор, світу та Європи, Валерій Борзов, Григорій Крісс, Олександр Шапаренко, Володимир Іванов, Богдан Макуц, Олександр Наухатько, Петро Лобас, Равіль Сафіуллін, заступник міністра Матвій Бідний, та колишній міністр охорони здоров’я Микола Поліщук.

Порядок денний та Регламент роботи.

  1. Інформаційне повідомлення про діяльність Асоціації ветеранів спорту України з 16 листопада 2011року по 10 листопада 2021 року та завдання на 2022 рік 9на семінар-нараді)

Доповідач: Ткаченко Віктор Вікторович – президент АВСУ

  1. Про проведення Всеукраїнського семінару-наради з питань ветеранського спорту та олімпійського руху в України.

Доповідачі: за списком.

  1. Урочисте засідання присвячене 10-ій річниці з дня утворення ВСГО «Асоціації ветеранів спорту України» за участю всіх присутніх, а також керівництва Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України. Нагородження видатних ветеранів спорту. Святковий стіл.

У листопаді 2021 року виповнюється 10 років  з дня утворення Громадської спілки «Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України».

Президентом було зачитано інформаційне повідомлення про діяльність АВСУ у 2011-2021 роках та завдання на 2022 рік, а також висвітлені головні, проблемні питаннях діяльності ветеранів спорту.

ПРОПОЗИЦІЇ. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ.

Враховуючи важливе соціальне значення ветеранського спортивного руху в суспільстві, прогресуючий рух ветеранів (мастерс) в усьому світі та з метою подальшого розвитку спорту ветеранів в Україні, залучення осіб середнього та старшого віку до різних форм здорового способу життя, фахівцями АВСУ розроблено проект Плану відомчих заходів розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів у сфері фізичної культури і спорту України на 2021-2025 роки (далі – План заходів).

Зазначений проект Плану заходів на цей час знаходиться на опрацюванні в Мінмолодьспорті. Сподіваємося, що прийняття цього важливого проекту буде в значній мірі сприятиме подальшому розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні.

У наступному році необхідно вирішити це важливе питання. Окрім того необхідно провести III конкурс Мінмолодьспорту де визначити нові повноваження всеукраїнської громадської організації, про представлення України в міжнародних спортивних організаціях та на Всесвітніх і Європейських іграх мастерс.

Треба активізувати діяльність наказу Мінмолодьспорту про визначення та підведення підсумків досягнень ветеранського спорту за рейтингом.

Завершити створення АВСО в регіонах.

Після промови президента АВСУ перейшли до розгляду питань відповідно до Програми семінару-наради.

Присутні з зацікавленістю вислухали виступи представників регіонів України.

Програма семінару-наради

10.40-10.50 Привітання учасників семінару-наради від Міністeрства молоді та спорту України здійснила – Івчук Надія Василівна –   провідний  тренер  штатної  команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту.
10.55-11.05 Привітання учасників семінару-наради від  Національного Олімпійського комітету України. здійснила Виконавчий директор – Коваленко Наталія Петрівна.
11.05-11.15 Про підсумки виступу  ветеранів спорту Дніпропетровської області у міжнародних змаганнях мастерс за 2020-2021 роки.

Доповідач: Чесноков Євгеній Геннадійович – віце-президент Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області. ЗПФКіС.

11.15-11.25 Про організацію роботи з ветеранами спорту в Полтавській області.

Доповідач: Бутрій Петро Іванович – президент Асоціації ветеранів спорту Полтавської області, ЗТ, МС.

11.25-11.35 Про участь ветеранів спорту з греко-римської та вільної боротьби в чемпіонатах Європи і світу «мастерс».

Доповідач: Адирхаєв Сослан Георгійович – голова комісії Асоціації спортивної боротьби України, доктор педагогічних наук, МС.

11.35-11.45 Про організацію змагань серед ветеранів академічного веслування та пропаганду олімпійського руху в Україні.

Доповідач: Коваль Олександр Васильович – голова комісії ветеранів спорту федерації академічного веслування України, ЗТУ.

11.45-11.55 Здобутки плавання за 10 років, пропозиція до співпраці з Мінмолодьспортом та підготовки до 9-х Ігор Баки.

ДоповідачЗолотько Віктор Євгенійович  – президент ГО ”Клуб ветеранів плавання і спорту ”Гаврилич-Мастерс“.

11.55-12.05 Про підготовку ветеранів спорту України до участі в XI Всесвітніх та V Європейських спортивних іграх «мастерс».

Доповідач: Ігнатенко Віталій Валеріанович – перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

12.05-12.15 Про досвід організації проведення чемпіонатів України та інших всеукраїнських змагань серед ветеранів волейболу.

Доповідач: Ширма Володимир Васильович – Президент Асоціації ветеранів волейболу України, віце-президент Федерації волейболу України

 12.15-12.25 1.Про підсумки моніторингу виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України за 2021 рік та завдання на 2022 рік.

2.Про хід проведення ІX літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки та участь ветеранів спорту України в чемпіонатах України у 2021 році.

Доповідач: Івчук Надія Василівна –   провідний  тренер  штатної  команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту.

12.25-12.35 Мета та програма новоствореної Асоціації ветеранів спорту Житомирської області, як колективного члена АВСУ.

Доповідач: Коровін Дмитро Олексійович – Член правління ГО”Асоціація ветеранів спорту Житомирської області”.

12.35-12.45 Проблемні питання та перспективи ветеранської легкої атлетики.

Доповідач: Ложечніков Олександр Георгійович – Член  Координаційної ради ГО «Ветерани легкої атлетики України»

12.45-12.55 Підведення підсумків семінару-наради.

II    частина заходу  – проведення семінару-наради

14-00-16.00 Урочисте засідання присвячене 10-ій річниці з дня утворення ВСГО «Асоціації ветеранів спорту України» за участю керівництва Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України.

Нагородження видатних ветеранів спорту. Святковий стіл.

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s