Вічна память!

 

Виконком Асоціації ветеранів спорту України з великим сумом повідомляє, що на 95 році пішов із життя учасник бойових дій Другої світової війни, капітан першого рангу у відставці, понад 45 років сприяв розвитку фізичної культури і спорту України

     УТКІН ОЛЕКСАНДР ЯКОВИЧ

В 1951 по 1956 рік був члеом  збірної команди СРСР з легкої атлетики, учасником Першої спартакіади Народів СРСР, переможецем першості ВМФ СРСР 1951 року, рекордсмен ВМФ СРСР. У 1954  році виборов 2-ге місце на чемпіонаті збройних сил СРСР.

З 1961 по 1975 рік Олександр Якович проходив службу в спортивному клубі Київського Військового Округу на посаді старшого – тренера.  Приймав активну участь в підготовці та проведенні учбово-тренувальних зборів з підготовки збірних команд Округу з легкої атлетики до чемпіонатів Збройних Сил СРСР та України.

За  сприяння Олександра Уткіна чемпіонами і призерами Олімпійських ігор стали: В. Смірнов, Г. Погосов, М. Тишко, С. Голубицький, С. Кравчук, В. Степанкович, В.Путятін та багато інших.

Після виходу на військову  пенсію в 1976 році продовжував активну роботу у сфері фізичної культури і спорту працюючи на посаді старшого методиста школи вищої спортивної майстерності,старшого  тренера з легкої атлетики ДСТ ”Спартак“ (1986-1992р.).

Уткін Олександр Якович  був Генеральним секретарем Асоцііції ветеранів легкої атлетики України (1993-2000рік),  членом АВСУ та заступником голови асоціації ветеранів ВМФ м. Києва.

Олександр Якович брав активну участь у розвитку ветеранського та олімпійського  спортивного руху та спорту ветеранів, до останній днів пропагував здоровий спосіб життя, надавав практичну допомогу у патріотичному та фізичному вихованню молоді.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щирі співчуття родині Олександра Яковича.

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s