Пішла з життя Ніна Пименова!

Виконком Асоціації ветеранів спорту України з великим сумом повідомляє, що 4 січня 2022 року на 96 році пішла з життя Ніна Вікторівна Пименова – Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, чемпіонка Європи.

Зростання майстерності Ніни Пименової відбувалося спочатку як гравця Київського інституту фізкультури, потім  команди майстрів київського «Динамо», яка під орудою Мира Опанасовича Єгорова у сильних команд Москви та Ленінграду буквально виривала найцінніші трофеї тогочасного баскетболу – Кубок СРСР і звання чемпіонів. Четверо, Ніна Пименова, Валентина Назаренко, Зоя Стасюк та Юлія Бурдіна ставали членами збірної команди СРСР,  заслуженими майстрами спорту, виграючи чемпіонати Європи, Всесвітню універсіаду, Всесвітні молодіжні гри.

Хто би міг подумати, що Ніна Пименова із зростом 160 см приносила чи не третину усіх очок дальніми кидками та хитромудрими проходами, проти яких ніхто не міг знайти протидію.

Протягом багатьох років Ніна Вікторівна внесла вагомий внесок у реалізацію та популяризацію ідей олімпізму, розвитку ветеранського та олімпійського  спортивного руху та спорту ветеранів, впровадження здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щире співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Ніни Пименової. Пам’ять про яскраве життя відомої спортсменки назавжди залишиться в серцях прихильників спорту.  Пам’ятаємо, сумуємо!

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s