Пішов з життя Юрій Маслачков

Виконком Асоціації ветеранів спорту України з великим сумом повідомляє, що 18 лютого 2022 року на 82 році жіття помер відомий фахівець у сфері фізичної культури і спорту України

    МАСЛАЧКОВ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Майстер спорту, заслужений тренер України з веслування на каное, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Почесний Президент Федерації каное України, член Асоціації ветеранів спорту України.

Маслачков Юрій Миколайович – всю свою трудову діяльність присвятив роботі у сфері фізичної культури і спорту, працюючи на різних керівних посадах.

Свою трудову діяльність Маслачков Ю.М. розпочав у 1963 році тренером з веслування у Київській обласній раді ДСТ «Спартак», далі з 1965-2013 роки він плідно працював на посадах тренера ДЮСШ, старшого тренера відділу водних та прикладних видів спорту Комітету по фізичній культурі та спорту при Раді Міністрів УРСР, державним тренером, начальником відділу та заступником голови Комітету з фізичної культури і спорту при Раді Міністрів УРСР, головою Українського республіканського ДСТ «Спартак», головою Спорткомітету м. Львова, віце-президентом НОК України, президентом Федерації каное України, заступником голови Ради ветеранів фізичної культури і спорту при Мінмолодьспорті та НОК України, головним спеціалістом НОК України.

За плідну працю Маслачкова Юрія було нагороджено Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, медалями «За трудову доблесть», «В пам’ять 1500-річчя Києва», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та багатьма іншими спортивними нагородами.

Юрій Миколайович – автор понад 30 науково-методичних робіт з питань фізичної культури і спорту.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює щирі співчуття родині Юрія Маслачкова.

Прес-центр АВСУ

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s