Ветерани волейболу підтримують Збройні сили України 

 

За ініціативою місцевих осередків Асоціації ветеранів волейболу України, регіональних федерацій волейболу у травні-червні ц.р. було проведено 9 благодійних турнірів з паркового та класичного волейболу, волейболу пляжного, під час яких, зібрані кошти були передані на підтримку Збройних сил України, воїнам, сім’ям, дітям постраждалих від війни.                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                          У червні місяці Київським місцевим осередком ветеранів волейболу (голова – Тетяна Одінцова) та ВК «Тельбін» (президент клубу Володимир Харицький) був проведений благодійний турнір на підтримку Збройних сил України, пам’яті ветеранів волейболу Києва. Турнір проводився на волейбольному майданчику мальовничого куточку Березняків, озері Тельбін. Оргкомітет разом з членами ВК «Тельбін» завчасно підготували майданчик до змагань, пофарбували лавки для сидіння, розмістили відповідні банери, провели інформаційну роботу.  

На відкритті змагань виступив олімпійський чемпіон з волейболу в Мехіко, перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, віце-президент АВВУ Володимир Іванов, президент ВК «Тельбін» Володимир Харицький. Краща вболівальниця ветеранського волейболу України Наталя Блощинська привітала з ювілейним днем народження Ольгу Шоломницьку і вручила їй пам’ятний подарунок, також вручила віце президенту АВВУ Олександру Булаху відео-фільм «IX Всеукраїнський турнір ветеранів волейболу MIX 4×2 (300 років), присвячений народному святу «Івана Купала», який проводився у 2021 році на майданчику ВК «Райдужний». Цей фільм підготував Михайло Татарчук, який багато років опікується розвитком ветеранського волейбольного руху Києва.

Капітани команд Павло Воронков, Олександр Клименко та Неля Горгоц, чоловік та син якої були активними волейбольними фанатами, підняли державний прапор, був виконаний гімн України. 

В турнірі прийняло участь 8 чоловічих команд наступних вікових категорій 70+, 65+, 60+, 50+ та 2 жіночих команди, складені з кращих гравчинь Києва. В складах команд були також гравці з Харкова, Дніпра, Львова, Самбора. 

Погода була до учасників заходу прихильна, сприяла проведенню змагань. Оргкомітетом нагородження переможців не було передбачено, всі учасники отримали спортивне і моральне задоволення, а кращі гравці команд від Наталії Блощинської оригінальні призи. Відмінно впоралася зі своїми обов’язками суддівська бригада ВК «Тельбін» в складі Ігора Лозовича, Сергія Ількова, Ігора Перепелиці. 

Під час турніру всі вболівальники, глядачі й учасники команд мали змогу зробити благодійні внески на підтримку ЗСУ. 

Турнір завершився поминальними заходами в одному з затишних кафе біля озера Тельбін. Поминальні заходи вів віце-президент АВВУ Володимир Іванов, який надавав можливість висловитись всім бажаючим.   Присутні згадали про воїнів-волейболістів Володимира Юричко, який загинув під час війни з Росією у 2014 році,  Євгена Котелянець, загинувшого у травні 2022 року у Маріуполі. Емоційно виступили Віктор Федюшин, Павло Деміденко, Вадим Туганов, Василь Борисенко т.і. Під час поминального заходу організатори продовжили збирати благодійні внески. Учасник змагань, бувший президент АВВУ Ілля Битка виступив від команди «Фуршет» і зробив дуже пристойний благодійний внесок. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організатори заходу зібрані кошти передали у шпиталь тяжко пораненому бійцю Збройних сил України.  

Учасник турніру – Федір Черемісін   Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s