Українські ветерани веслування завоювали 11 золотих медалей на Чемпіонаті світу і зайняли 2 місце у медальному заліку

На вищій сходинці – львівська байдарочниця Оксана ЗАЛІСКО, яка завоювала 4 золоті медалі)

Українські спортсмени завоювали 27 медалей (11 золотих, 9 срібних 7 бронзових) на Чемпіонаті світу серед ветеранів, який відбувся в польському Бидгощі з 12 по 14 серпня 2022 року.Нашу країну представляли 26 учасників з Києва, Львова, Вінниці, Миколаєва, Дніпра, Херсона, Запоріжжя, Одеси та Чернігова. З самого початку підготовки і комплектування команд було зрозуміло, що це дуже складна задача. Ні в кого не було ніяких умов для тренувань, у більшості міст заборонили вихід на воду, фінансове положення в країні вплинуло на можливість виїзду на змагання, прийняти участь змогли тільки жінки, чоловіки 60+, та кілька веслувальників, які вже були за кордоном. Але за ініціативою та дуже кропотливою працею голови комісії ветеранів веслування України Євгена Чеснокова (м.Дніпро), голови федерації каное України Ігора Слівінського і , особливо, секретаря федерації Олександра Мостовенко були впроваджені деякі послаблення для нашіх спортсменів, надана поміч у розміщенні, оформленні документів команди, тому усі, хто мав бажання і можливість виїхати на змагання 10 серпня вже зібрались на веслувальному каналі, де проходить Чемпіонат.

Мені, як головному організатору, представнику і капітану команди було дуже тяжко комплектувати та налаштовувати людей поважного віку, більшість з яких перенесли усі жахи війни-тривоги, обстріли, безсонні ночі, загиблих сусідів, друзів, родичів і навіть дітей. Вони не мали можливостей тренуватися, а більшість приїхала без човнів, екіпіровки, навіть грошей на харчування було обмаль.

Але наші українці довели, що непереможна країна має непереможних спортсменів. На засіданні міжнародної і польських федерацій виступ української команди був назван “феноменальним”, а рівень учасників дуже високим (незважаючи на відсутність човнів, негаразди з заявками та перезаявками під час змагань).

Особливо треба відзначити нашіх лідерів:

– Оксана Заліско ( Львів)  -4 зол. 1 брон. медалі.

– Руслана Каськова(Миколаїв)-3 зол.1 сріб.

– Михайло Шевченко (Дніпро) – 2 зол.2сріб.

– Тетяна Лічман (Київ) – 2 зол.1 сріб.

– Сергій Сідоренко (Київ),- 2 зол.1 сріб.

13 серпня 2022 року. Бидгощ.В центрі Михайло ШЕВЧЕНКО – дворазовий чемпіон світу серед ветеранів

13 серпня 2022 року. Бидгощ.Руслана КАСЬКОВА і Тетяна ЛІЧМАН – чемпіони світу серед ветеранів

А також Чемпіонів Світу Дмитра Музику (Вінниця)-К2 200міх+ срібло 500міх, Ігора Козлова (Херсон)-К2 200+бронза К1 500. К4 200., Євгена Дробанцева (Запоріжжя)-К1 500+бронза К1 200,К4 200.

13 серпня 2022 року. Бидгощ. Євген ДРОБАНЦЕВ (зліва) і Ігор КОЗЛОВ завоювали на чемпіонаті світу по 4 медалічемпіонату світу серед ветеранів

Свій вклад у виступ команди внесли призери Чемпіонату – Леонід Яценко (Київ) – 2 місце К2 200, Людмила Козаченко (Вінниця) – 2 місце К2 200, К1 500 та 3 місце К2 200, Віктор Васильєв (Київ) – 2 місце К2міх 200, Наталя Бартенєва (Київ) – 2 місце К1 200, К1 500, Василь Гнилиця (Львів) – 3 місце К4 500, Григорій Романюк (Львів) – 3 місце К4 500, Ольга Стаднік (Львів) – 3 місце К1 500, Ніна Грігорьєва (Чернігов) – 2 місце К1200,  3 місце К1 500, К2 200.
У підсумку команда ветеранів України (26 учасників) з 21 країни учасниці зайняла 2 місце у медальному заліку після господарів змагань (80 учасників) завоювала 11 золотих, 9 срібних, 7 бронзовых медалей. Нагородження наших спортсменів проходили під оплески трибун та вигуки “Слава Україні та Героям Слава”!

Голова комісії ветеранів веслування на байдарках і каное                                                          Євген Чесноков

Фото сайт  Федерація каное України

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s