Привітання Олександра Булаха з 70-річним ювілеєм

На свій  ювілей, під час святкового тренування чоловічої ветеранської волейбольної команди «Кадет», нагороду, вітання і подарунки приймав кандидат технічних наук, проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку Національного транспортного університету, «Заслужений працівник освіти України», академік Транспортної академії України, «Почесний ветеран волейболу України», віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України  Олександр Іванович Булах.

Перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України Володимир Іванов за багаторічне систематичне опікування розвитком ветеранського волейбольного руху вручив ювіляру «Почесний знак II ступені Федерації волейболу України».

Олександр Іванович є фундатором ветеранської чоловічої та жіночої команди «Кадет» НТУ. В складі чоловічої команди «Кадет» на протязі багатьох років був призером та/або переможцем Кубку України з волейболу серед ветеранів, літніх  Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з волейболу, також є фундатором ветеранського Міжнародного турніру пам’яті ветеранів волейболу м. Києва.

Учасники заходу побажали ювіляру міцного здоров’я, успіхів і натхнення в роботі, миру, перемог у житті і на «спортивному фронті».

 

Гравець команди «Кадет»                                       Федір Черемісін

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s