Результати 13-го Чемпіонату Європи серед ветеранів з легкої атлетики

logo26 травня закінчились змагання 13-го чемпіонату Європи серед ветеранів з легкої атлетики поза стадіоном.

В останній день розігрувались медалі у напівмарафоні та в спортивній ходьбі на 20 км у жінок і 30 км у чоловіків. Очікуємо результати на сайті чемпіонату. А по підсумкам попередніх двох днів маємо призерів і чемпіонів!

Вітаємо чемпіонок – жіночу команду міста Києва по спортивній ходьбі на 10 км в категорії 55+ у складі Антоніна Тишко, Шимко Любов та Козлова Галина.

В особистій першості з чемпіонськими званнями вітаємо киян Тишко Антоніну Ж65+ і Пушкіна Івана М80+ на дистанції 10км у спортивній ходьбі. На цій дистанції срібну медаль завоював Микола Панасейко (Старобельск, Луганська область) М75+ та бронзу має Жирков Павло (Львів) М60+. Також у нас є срібло в естафетному бігу  3х4 км в складі М55+: Саєнко Микола (Херсон), Деркач Микола (Донецьк), Вовк Олександр (Луганськ).

Срібними призерами стали команди у бігу на 10 км М55+: Саєнко Микола (Херсон), Деркач Микола (Донецьк), Карпович Василь (Днепродзержинськ) і у спортивній ходьбі на 10 км М60+: Сергієнко Анатолій (Київська обл.), Жирков Павло (Львів) і  Шеремет (Львів), М65+:Панасейко Микола (Старобельск, Луганська область), Кушнарьов Анатолій (Київ) і Кравченко Юрій (Чернігів).

Результати змагань.

Текст Валентина Крепкіна

Опубліковано у Змагання ветеранів, легка атлетика. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s