Легкоатлетичний пробіг «Тернопільська озеряна – 2013»

a9i8Gobz6zgОсь уже в 17-те, проводився легкоатлетичний пробіг «Тернопільська озеряна – 2013», що присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Чудова сонячна і по-осінньому тепла погода 8 вересня вітала усіх любителів бігу, які долали дистанцію у 9250 метрів навколо живописного Тернопільського ставу. Понад 130 учасників з багатьох куточків України змагалися у різних вікових групах.Наймолодшим учасником був 12-річний Назар Костик з Тернополя, а найстаршим – 78-річний також тернополянин, Валентин Попов.

У найстаршій віковій групі серед жінок перемогу святкували сетри-львів’янки, Марія та Ядвіга Островські. Серед чоловіків у категорії понад 70 років, їхній земляк, переможець багатьох міжнародних змагань з лижних перегонів – Василь Крупський. Відрадним є те, що майже половину із числа учасників змагань є ветерани. А це хороший приклад для молоді, наслідувати старших за віком людей у організації здорового способу життя.

Отож, шановні ветерани, запрошуємо і чекаємо на Вас у наступному році на 18-ій відкритій першості міста з оздоровчого бігу “Тернопільська озеряна – 2014”!

oKKY9RurWFE

nw6ii9aff_k jdHgMiokjLM g_9CFB_CacU a9i8Gobz6zg

Опубліковано у Види спорту, Змагання ветеранів, біг, легка атлетика. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s