Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з баскетболу, чоловіки 45+ та 65+, 17-20 серпня 2017р. м.Одеса

Навіть під час  літніх канікул у баскетбольному чемпіонаті України не знає спокою ігровий майданчик універсального спортивного комплексу «Одеса». З 17-го по 20-те серпня тут тривав баскетбольний турнір Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, присвячених пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Ігри ветеранів спорту, які раз на два роки проводяться асоціацією ветеранів спорту України під егідою Міністерства молоді та спорту Українита Асоціації ветеранів спорту УКРАЇНИ проходять вже усьоме. У 2017-му році вперше баскетбольний турнір приймала Одеса, а безпосередніми організаторами змагань виступили Одеські міська та обласна федерації баскетболу.

Урочисте відкриття турніру пройшло 17-го серпня після проведення кількох стартових двобоїв. На майданчик УСК «Одеса» вийшли  команди з Одеської, Харківської, Донецької, Чернівецької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Полтавської областей та міста Києва у двох вікових категоріях – 45+ та 65+. Учасників змагань привітали президент асоціації ветеранів баскетболу України – Володимир Карпухін та виконавчий директор Одеської міської федерації баскетболу – Сергій Стразов.  Особливо – подяками та пам’ятними подарунками були відзначені ветерани баскетболу, які у 2017-му році святкують свої сімдесятирічні ювілеї.  Після того, як пролунав гімн України змагання були офіційно проголошені відкритими, та команди продовжили зустрічі за розкладом першого дня турніру.

У обох вікових категоріях змагалися по 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи. За перші три дні в усіх групах пройшли турніри за коловим принципом, після чого відбулись стикові матчі. У боротьбі за третє місце серед молодших ветеранів команда Дніпропетровської області з рахунком 53:48 перемогла своїх однолітків з Донецької області. У віковій категорії  понад 65 років у бронзовому двобої з рахунком 41:20 команда з Миколаївської області взяла гору над ветеранами Житомирської області.  Найбільш запеклим виявився фінальний матч у старшій групі. За золоті медалі тут змагалися команди міста Києва та Дніпропетровської області. Практично весь час суперники вели рівну боротьбу за незначної переваги киян. До  останньої секунди ветерани з Дніпропетровської області не втрачали надію перевести гру у овертайм, до якого їм не вистачало одного влучного кидка з далекої відстані. Втім кияни зуміли вистояти, та перемогли з рахунком 33:30.

У віковій категорії понад 45 років київській команді також вдалося пробитися до  вирішальної гри, де їм протистояла команда з Харківської області. Після двох чвертей столичні баскетболісти вели з невеликим відривом – 24:20, але після великої перерви перевага киян почала швидко зростати. У підсумку і другий золотий  двобій також виграла команда з Києва – цього разу досить переконливо – 51:37.

Опубліковано у Баскетбол, Змагання ветеранів, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s