21 травня 2018 р пішов із життя ветеран спорту Жученко Володимир Антонович

Жученко Володимир Антонович народився в селі Костянтинівка Новомиргодського району що на Кіровоградщині. Учасник ВВв. Інвалід війни. Нагороджений орденами і медалями. Закінчив Одеський університет, працював секретарем кіровоградського обкому комсомолу. З 158 по1974 рік очолював обласний комітет з фізичної культури і спорту. Проявив себе здібним і ініціативним організатором. На час його керівництва припадає запровадження спартакіад – від колективів до обласної, проведення спартакіад «Здоров’я», піднесення фізкультурно-масової роботи за місцем проживання., запровадження нового комплексу ГПО, руху «Старти надій», визначення «десятки» кращих спортсменів за рік і т.ін. З 1974 року і до виходу на пенсію працював завідуючим загальним відділом облвиконкому. Ставши пенсіонером очолив у 2000 році музей спортивної слави Кіровоградщини і доклав зусиль до його розвитку – музей отримав звання «Народного», у цей період очолював обласну раду ветеранів війни і спорту.

Жученко Володимир Антонович, людини з винятковим почуттям ентузіазму, високого рівня відповідальності та притаманному йому гумору залишив по собі таку пам`ять і такі звершення, які ще довгі роки будуть нагадувати нам про цю видатну спортивну особистість.

Ветерани спорту України глибоко сумують у зв’язку з важкою втратою та висловлюють співчуття рідним і близьким Володимира Антоновича Жученка.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s