Полтавська битва ветеранів городкового спорту

На славних чорноземних землях Полтавської області, у 3000-тисячному
м. Кременчузі з 11 по 16 вересня 2018р. на городкових майданчиках Кременчузького національного  університету ім.. М. Остроградського був проведений фінал Кубку України з городкового спорту серед ветеранів.

Особисті змагання проведені по кубковій системі з вибуванням. В змаганнях взяли участь 17 майстрів спорту, призери чемпіонатів світу, Європи,  рекордсмени України та СРСР. Гравці не були поділені за віковими категоріями. Після першого дня, згідно регламенту, залишилося 12 кращих спортсменів, які на другий день все починали з нуля.

Після битви на другий день лідери мінялися на очах.

На третій день залишилося 6 чоловік-ветеранів, які на третій день розіграли Кубок України, теж починаючи з нуля. Причому залишилися змагатися такі «зубри», які не один рік жили і живуть городками, попадали в різні ситуації.

Гра показала, що виграли ті спортсмени, у яких підготовка краща, хто цілеспрямовано готувався до цих змагань.

Перше місце виборов майстер спорту з м. Лисичанська Луганської області, рекордсмен України Валентович Валентин,  якому були вручені: кубок, медаль, диплом. Друге місце зайняв представник м. Стрия Львівської області майстер спорту Пантюхін Юрій,  третє місце  розіграли спортсмен з львівщини- Подоляк Богдан та полтавчанин Соловйов Володимир, які показали одинакові результати, але за додатковими показниками його отримав полтавчанин. До речі всі четверо підтвердили норматив майстра спорту України.

Цього разу командний фінал розіграли сім команд. Інтрига зберегалася до самої останьої командної зустрічі. Дві команди набрали однакову кількість очків- Луганська та Львівська-1, але за додатковими показниками на перше  місце по праву зайняла команда Львівської області-1, якій був вручений Кубок, медалі та дипломи. Дипломи 2-го ступеня та медалі вручені команді Луганської області.

3-е місце завоювала команда Полтавської області, у складі якої грав найстаріший учасник змагань, 84-й річний Мишенков Валентин.

Погода на всі дні змагань була чудова. Городкові майданчики підготовлені відмінно, місцеві городовики з теплом та повагою віднеслися до своїх друзів з різних регіонів України. Треба відмітити , що вже другий рік в Кубку України бере участь команда Донецької області.

Одночасно зі змаганнями ветеранів в Кременчузі проводився фінал кубку України серед дорослих чоловіків та жінок.

За традицією змагання закінчилися юшкою з риби, яка була піймана в Кременчузькому морі.

Федерація городкового спорту України, комісія по роботі з ветеранами дякує  Міністерству молоді та спорту України, Асоціації ветеранів спорту України, окрема подяка Кременчузькому національному університету, його адміністрації за високий рівень організації змагань.