Турнір пам’яті Івахіна Є.І., Київ 2018

10-11-го листопада в Києві відбувся Всеукраїнський турнір присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера СРСР Івахіна Євгена Івановича. Свого часу Євген Іванович Івахін зробив все можливе для відродження гандболу в Україні та СРСР після Другої Світової війни. Завдяки Івахіну, Київський інститут фізичної культури став флагманом в розвитку цього виду спорту на теренах усього Радянського Союзу.

Організаторами турніру виступили Асоціація ветеранів та аматорів гандболу та спортивний клуб «Легіон ХХІ». Допомогу в організації турніру надав Білокопитов Г.Є. і Благодійний фонд «Дніпровський». На турнірі був присутній син Євгена Івановича Івахіна – Анатолій Євгенович, який подякував усім учасникам турніру за пам’ять про батька. Уважними глядачами були друзі сім’ї Івахіна – Білокопитов Геннадій Євгенович, Тімаков Анатолій Олександрович, Леонов Леонід Пилипович.

Переможцем турніру і володарем красивого кубка стала команда Аваг (збірна Асоціації ветеранів та аматорів гандболу). Друге місце у збірної ветеранів ДЮСШ-17, третє у київського СК «Легіон ХХІ».

Призери турніру були нагороджені медалями Міністерства молоді та спорту України. Кращі гравці отримали пам’ятні призи.

Опубліковано у Гандбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s