Відбувся III Всеукраїнський героїко-патріотичний захід спогадів ветеранів війни та спорту «Пам’ять»

21 червня президент Асоціації ветеранів спорту України ТКАЧЕНКО Віктор Вікторович урочисто провів III Всеукраїнський героїко-патріотичний захід спогадів ветеранів війни та спорту «Пам’ять», з метою увічнення пам’яті загиблих та вшанування учасників бойових дій, ветеранів війни і спорту (дітей війни), які витримали на собі весь тягар війни і відбудови зруйнованої країни.

До участі в урочистих зборах були запрошені учасники Другої світової війни 1941-1945 років, провідні ветерани спорту (діти війни), чемпіони та призери Олімпійських ігор, світу, Європи, України та видатні організатори, тренери і фахівці сфери фізичної культури і спорту України.

До початку урочистих зборів учасник бойових дій у Другій світовій війні (1941-1945 рр.), заслужений тренер України, майстер спорту зі спортивної гімнастики, учасник війни – МИЗІКОВ Леонід Борисович та БІРЮК Олена Василівна – заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка СРСР та України зі спортивної гімнастики  поклали корзину квітів до могили Невідомого солдата  в Парку Слави.

Ветеранів привітали поважні гості: президенту Асоціації олімпійців України УМАНЕЦЬ Ніні  Дмитрівній, чемпіонка Олімпійськиї ігор з гандболу Захарова Галина Петрвівна, учасник бойових дій на Чорному та Балтійському морях, майстер спорту, капітан першого рангу у відставці УТКІН Олександр Якович, голова комісії з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту АВСУ СТУКІН Анатолій Юрійович та інші.

Для ознайомлення з форматом проведення Всеукраїнського героїко-патріотичного заходу “Пам’ять” у м. Києві і подальшого сприяння  у проведенні даного заходу у Черкаському регіоні на свято завітала заступник керівника комунальної установи Черкаської  обласної ради “Черкаський обласний центр фізичного здоровя населення “Спорт для всіх” ОРИНЕНКО Ірина Ігорівна.

Учасникам зборів були вручені  памятні подарунки: книга М.М.Баки “Подвиг в ім’я Батьківщини на славу спорту” та газета “Спорт ветеранів України”, яка видається Всеукраїнською спілкою громадських організацій ” Асоціацією ветеранів спорту України”. Після урочистої частини ветеранів чекав святковий обід.

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Відбувся III Всеукраїнський героїко-патріотичний захід спогадів ветеранів війни та спорту «Пам’ять»

  1. Анатолий Анатодий коментує:

    Спасибо Виктору Викторовичу Ткаченко за организацию и проведение интересного и трогательного мероприятия

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s