Кубок пам’яті ЗТУ Костянтина Медведєва

Уже понад 30 років щороку в лютому в Дніпрі серед команд ветеранів баскетболу проводиться Кубок пам’яті ЗТУ  Константина Медведєва.

В останні роки в рамках цього турніру проводиться відкрита першість області.

Не став винятком і лютий цього року, але на відміну від попередніх років, турнір був проведений в два етапи.  В останні роки в рамках цього турніру проводиться відкрита першість області.

Не став винятком і лютий цього року, але на відміну від попередніх років, турнір був проведений в два етапи. 1-ий етап – на майданчику СДЮСШОР №5 протягом 2-х днів змагалися 4 команди вікової категорії 45+ – 55+. Дніпро 45+ впевнено перемігши команди «Локомотив» (Синельникове) і в фіналі ДнепроБаскет 55+, виконав свою обіцянку, дану рік тому (провальний виступ – 4-е місце), виграв Кубок і першість області. Кращий гравець команди – капітан – Роман Жук. ДнепроБаскет 55+ на 2-му місці – капітан Сергій Безгрошових, кращий гравець – Дмитро Науменко.

На жаль, в цьому році ДнепрБаскет виступив невдало, незібранно – розмов на майданчику було більше, ніж осмисленої гри. «Ветеран баскет» (Кривий Ріг) на чолі з Віктором Якубовським зіграли в свою силу – законне 3-тє місце. Тільки четверті – «Локомотив» (Синельникове). Рік тому залізничники несподівано були першими – новачкам щастить! Цього року суперники серйозніше налаштувалися на гру з володарем кубка. Кращий гравець команди – Олександр Соболевський. За результатами ігор команди нагороджені кубками, гравці медалями, кращі гравці – призами.

2-ий етап – боротьбу за перехідний Кубок пам’яті ЗТУ Костянтина Медведєва вели дві команди*BIG GAME*Днiпро та ДнiпроБаскет    «старших» ветеранів 60+ – 70+. У цікавій, напруженій грі, на останніх хвилинах удача посміхнулася команді *BIG GAME*Днiпро, яка перемогла з рахунком 51:47. Кращий гравець мсмк Володимир Коробков.

Після гри всі учасники свята ветеранського баскетболу, гравці, судді, глядачі зібралися за круглим столом – було, що згадати і про що помріяти.