Вітаємо з ювілеєм!

14 червня відзначає

80-річний ювілей

Почесний президент та член      ради ветеранів Федерації спортивного туризму України                 Соколов  Володимир Анатолійович!

Володимир Анатолійович відомий спортсмен з велосипедного спорту та спортивного туризму, кандидат технічних наук, доцент. Все своє життя, окрім основної професійної роботи, присвятив роботі у сфері фізичної культури і спорту.

У 1986-1993 рр. завідував кафедрою спортивного туризму в Інституті підвищення кваліфікації, працівників туристсько-екскурсійних організацій (зараз – Інститут туризму ФПУ). За цей період кафедрою підготовлено значну кількість майстрів спорту та інструкторів вищої кваліфікації зі спортивного туризму, а Соколову В. А. були присвоєні звання старшого інструктора-методиста та судді всесоюзної категорії зі спортивного туризму.

Володимир Анатолійович брав участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конференціях, опубліковано 50 наукових статей з проблем спортивного туризму, у т.ч. є співавтором двох книг “Велосипедний туризм”, одна з яких – навчальний посібник. Загальна чисельність наукових публікацій – більше 100, в тому числі – 10 авторських свідоцтв СРСР на винаходи та один особистий патент на корисну модель “Альпіншток-кутомір” (2014 р.).

Керівництво Асоціації Ветеранів спорту України щиро вітає Володимира Анатолійовича з ювілеєм!

Вісімдесят — яка солідна цифра! Вісімдесят років гідного життя… Скільки ви зробили добра! Зараз ви є прикладом гідної людини для наслідувань молодим покоління. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу. Нехай тепле ставлення рідних та друзів зігріває Ваше серце. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємного клопоту. З ювілеєм Вас!

З повагою

Керівництво АВСУ

 

 

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s