Асоціація ветеранів спорту Полтавської області – звіт за 2020 рік

Громадська      організація         «Асоціація ветеранів спорту Полтавсько області» зареєстрована 04.03.2020 р., та за короткий строк своєї роботи наполегливо та професійно сприяє розвитку фізичної культури і спорту, пропаганді та впровадженню здорового способу життя серед населення Полтавщини та подальшого розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в регіоні.

Президент громадської організації «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області» – Бутрій Петро Іванович надав АВСУ звіт за 2020 рік.

02.07.2020 р. відбулись установчі збори засновників ГО «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області», на яких приймали участь 56 членів організації та запрошені особи: Шамота О.С. – секретар міської ради м.Полтава, Ковальська В.В – директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Габор М.А. – начальник відділу фізичної культури і спорту, Коваленко Г.Б. – депутат обласної ради. Розглядалось питання виборів Президії       ГО «АВСПО», Наглядової ради, звернення до органів місцевого самоврядування та нагородження грамотами членів організації.

На  зборах  ГО  «Асоціація   ветеранів  спорту  Полтавської  області» було обрано Наглядову раду складі 3-х членів, та Президію у складі 11 членів:

 • Бутрій Петро Іванович – президент громадської організації «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області», Заслужений тренер УРСР, майстер спорту СРСР.
 • Габор Михайло Антонович – начальник відділу фізичної культури і спорту департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.
 • Демчук Анатолій Миколайович – директор ДЮСШ «Олімпійські надії», майстер спорту СРСР.
 • Дорош Сергій Петрович – директор ДЮСШ ім.Бутовського, кандидат у майстри спорту.
 • Семеняга Костянтин Володимирович – директор Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності.
 • Головань Анатолій Леонідович – перший заступник голови Полтавського відділення НОК, голова ДСТ «Колос».
 • Верещака Олександр Юрійович – начальник регіонального центру «Інва спорт».
 • Полієвець Олександр Васильович – голова обласної ради у 1998-2002 р.р.
 • Шарий Григорій Іванович – ректор інституту у національному університеті «Полтавська політехніка», доктор економічних наук, професор.
 • Калаптуровська Людмила Миколаївна – Полтавський обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»
 • Слинько Ігор Сергійович – президент Асоціації ветеранів з волейболу, майстер спорту СРСР

Президент Громадської організації Бутрій Петро Іванович разом з представниками виконавчої влади Шамотою Олександром Сергійовичем і Коваленко Геннадієм Борисовичем вручи Почесні грамоти і грошові винагороди ветеранам спорту, які мають особливі заслуги, а також Грамоти і Дипломи іншим членам організації і ветеранам спорту.

Також були вручені грошові винагороди діючим чемпіонам Світу – Хижняку О.О. і Новописьменному А.М. та ветеранам спорту, які мають особливі спортивні заслуги та досягнення.

Організацією шдписано Меморандум про співробітництво з «Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування», та заключено більше 30-ти договорів про співпрацю з спортивними організаціями, спілками та клубами м.Полтави.

На позачергових зборах президії ГО «АВСПО» було прийняте рішення звернутися до голови Полтавської обласної державної адміністрації Синєгубову Олегу Васильовичу з проханням розглянути питання по відновленню окремої структури «Управління молоді, фізичної культури і спорту». Згідно Розпорядження № 497 від 03.09.2020 р., шдписаного головою Полтавської  обласної  держадміністрації, було відновлено Управління у справах молоді та спорту Полтавської  обласної  державної  адміністрації  шляхом  відокремлення з Департаменту  освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

За ініціативи та клопотанням ГО «АВСПО» до органів місцевого самоврядування у м.Полтаві та області до Дня фізичної культури і спорту України 12 вересня 2020 р. було нагороджено та матеріально підтримано 214 ветеранів спорту Полтавської області на загальну суму більше 1 млн грн.,:

 • від обласної   адміністрації   було    нагороджено    та    матеріально    підтримано 28 ветеранів спорту по 10 тис.грн. кожному;
 • від міської влади було нагороджено та матеріально підтримано 16 ветеранів спорту по 5 тис.грн. кожному;
 • також матеріально підтримли ветеранів спорту районні адміністрації Полтавщини.

Асоціація ветеранів спорту Полтавської області з великою вдячністю за небайдужість та активізацію громадськості до здорового способу життя вручила Грамоти та Подяки керівництву міста та області.

ГО «АВСПО» активно приймало участь у підготовці та проведенні Чемпіонату України по самбо серед ветеранів, де ветерани Полтавщини посіли І місце, і ми маємо надію, що такий турнір у Полтаві стане традиційним.

Інформацію надала ГО  «Асоціація   ветеранів  спорту  Полтавської  області» 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s