Пройшла “Уманська регата”

Вже стало традицією проводити змагання ветеранів веслування на байдарках і каное на Осташковом озері міста Умань,  дистанція була збудована 2 роки тому і приймає спортсменів з усієї України. З 4 по 6 червня відбулись змагання Кубку України – “Уманська регата”.

На старти по дистанціям 200, 500 та 2000 метрів вийшли 106 учасників з 12 областей України.    Як і завжди, боротьба була у кожному заїзді, але найсильніші перемагали у більшості з них (В.Юзюк (Тернопіль), М.Шевченко (Дніпро), О.Сабатов (Миколаїв).  

Треба відмітити, що реєстрація учасників та підведення підсумків заїздів і змагань проводилась з допомогою електронної системи, яку розробили самі ветерани і після остаточної доробки вона буде застосовуватись у всіх змаганнях ветеранів веслування.

Міська влада Умані на чолі з міським головою працюють над встановленням фінішної вишки для того, щоб приймати змагання Всеукраїнського рівня.

Також зі  словами подяки виступив секретар федерації каное України Олександр Мостовенко. Він подякував Головному судді Чеснокову Євгенію та всьому суддівському колективу за професійно виконану роботу: – “Дякую всім ветеранам за незламну віру в наш спорт “Ребята, будем жить!”.

Прес-центр федерації каное України

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s