На 68-му році життя перестало битися серце Олександра Михайловича Бібера

ббер фото IMG_1573Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області й загалом уся спортивна громадськість Львівщини у глибокій скорботі з приводу передчасної та раптової смерті Бібера Олександра Михайловича – першого віце-президента Федерації волейболу України, члена Національного олімпійського комітету України, члена виконкому відділення НОК України у Львівській області, директора Львівської дитячо-юнацької спортивної школи «Автомобіліст».

фото бберВсе своє життя Олександр Михайлович присвятив спорту і, зокрема, волейболу, в розвиток якого в Україні й в Галичині він завжди вкладав щире серце, талант і уміння, професійність та відповідальність.

Спортивна громадськість Львівщини сумує за чуйною, доброю та фаховою людиною й висловлює щирі співчуття з приводу важкої втрати рідним – дружині, дітям, чотирьом онукам; близьким, колегам та друзям талановитого фахівця й усій волейбольній громаді. Нехай земля Вам буде пухом!!!

О.М. Бібер народився 18.07.1947 р. в Устриках-Дольних (нині територія Республіки Польща), середню освіту здобував на Жидачівщині, навчався у Львівському державному інституту фізичної культури, закінчив Кубанський інститут фізичної культури, оскільки як гравець волейбольної команди майстрів грав у м. Сочі. Майстер спорту з волейболу. Працював волейбольним тренером й тривалий час директором дитячо-юнацької спортивної школи.

Церемонія прощання з Олександром Бібером відбудеться у суботу, 21 березня, о 12-й годині у Львові за адресою вул. Пекарська, 52.

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s